۱۱ فیلم از تولیدات انجمن در جشن سینمای ایران

۱۱ فیلم از تولیدات انجمن در جشن سینمای ایران

انجمن سینمای جوانان ایران با ۱۱ فیلم در هجدهمین جشن سینمای ایران حضور دارد.

به گزارش واحدارتباطات و اطلاع رسانی هجدهمین جشن سینمای ایران، هیأت انتخاب بخش فیلم‌های کوتاه جشن سینما از میان ۵۱۶ اثر متقاضی حضور در این جشن ۴۲ فیلم را برگزیده و اسامی آن‌ها را اعلام کرد. بنابر این گزارش تعداد ۱۱ فیلم از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران در این جشن حضور دارند.

 

فیلم‌های کوتاه «حفره مشترک» به کارگردانی اسماء ابراهیم زادگان،«روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری، «دیدن» به کارگردانی سهیل امیرشریفی و «خودم را می‌کشم و تو مقصری» به کارگردانی علی اکبر محمدخانی و «وال‌ها» به کارگردانی بهنام عابدی از دفتر تهران، «گورمردها» به کارگردانی علی مردمی از دفتر ارومیه، «هستی» به کارگردانی کمال پرناک از دفتر تبریز، «اول پائیز» به کارگردانی عادل تبریزی از دفترمشهد، «۹۹۹۹۹۹۹۹۹» به کارگردانی کریم عظیمی از دفتر اردبیل، ، «ابراهیم» به کارگردانی پویان رنجبر و ایمان باقری از دفتر شیرازو «کچ» مهرداد حسنی از دفتر رفسنجان، از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران هستند که در لیست ۴۲ فیلم منتخب جشن سینمای ایران قرار دارند.

 

برپایه این گزارش، مصطفی آل احمد، مریم اسمی خانی، مسعود امینی تیرانی، مهدی بوستانی، آرش رصافی، مهدی فرد قادری، سهند کبیری، بهاره للهی، شهرام مکری، روح الله مولوی، پویا نبی، سعید نجاتی و طوفان نهان قدرتی به عنوان اعضای هیأت انتخاب، آثار نام برده را برای حضور در مرحله داوری هجدهمین جشن سینمای ایران انتخاب کردند.

 

انجمن سینمای جوانان ایران درسال گذشته با ۱۳ فیلم در این جشن حضور داشت که فیلم «قمارباز» از دفترشیراز ۴ جایزه اصلی این جشن را به خود اختصاص داد.

هجدهمین جشن سینمای ایران ۲۱ شهریور مصادف با روز ملی سینما برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *