سی‌ونهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران رسما آغاز شد/ تشکر دبیر جشنواره از همراهی سینماگران

همزمان با نخستین روز اکران آثار؛

سی‌ونهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران رسما آغاز شد/ تشکر دبیر جشنواره از همراهی سینماگران

افتتاحیه سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران همزمان با آغاز اکران‌های این رویداد برگزار شد و دبیر جشنواره با حضور در سالن نمایش از حضور و همراهی سینماگران و مخاطبان تشکر کرد.

به گزارش ستاد خبری سی و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، این رویداد ظهر امروز ۲۷ مهرماه در سالن شماره ۹ پردیس سینمایی «ملت» محل برگزاری این رویداد کار خود را آغاز کرد.

در ابتدای این مراسم که در آغاز اولین سانس اکران فیلم‌های بخش مسابقه ملی این رویداد برگزار شد، مهدی آذرپندار دبیر جشنواره روی سن آمد و در سخنانی کوتاه گفت: فقط آمدم تا به شما خیر مقدم بگویم که تشریف آوردید. اکنون سال فیلم کوتاه را تحویل کردید و امیدوارم آیین صله‌رحم فیلم کوتاه به خوبی برگزار شود، قهر از خانواده فیلم کوتاه دور باشد و برای فیلم‌ها بهترین اتفاق بیافتد.

وی افزود: ممنونم در این شرایطی که همه می‌دانید چگونه است، آمده‌اید. برگزاری جشنواره برای این نیست که بگوییم خواسته‌ای بود و نتیجه نداد، بلکه به نظرم در برگزاری این رویداد موفقیتی برای همه است؛ برای همه آنهایی که فیلم دارند، برای همه دست‌اندرکاران برگزاری و برای جامعه فیلم کوتاه. ممنونم که آمدید. امیدوارم بهترین اتفاقات برای همه رخ بدهد.

پس از این سخنان که در حضور جمعی از فیلمسازان و مخاطبان علاقه‌مند حاضر در پردیس ملت همزمان با اولین روز اکران فیلم‌ها ایراد شد، جشنواره سی‌ونهم با آغاز اکران فیلم‌های بخش مسابقه سینمای ایران، رسما آغاز به کار کرد.

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۲ در پردیس سینمایی ملت در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *