برگزاری کارگاه پیچینگ فیلم‌اولی‌ها برای اولین بار در رویداد جشنواره/ فرآیند تولید فیلم‌اولی‌ها کوتاه‌تر می‌شود

در اولین روز از جشنواره سی‌ونهم صورت می‌گیرد؛

برگزاری کارگاه پیچینگ فیلم‌اولی‌ها برای اولین بار در رویداد جشنواره/ فرآیند تولید فیلم‌اولی‌ها کوتاه‌تر می‌شود

سیدمحمدهادی آقاجانی مدیرباشگاه فیلم اولی‌های انجمن سینمای جوانان ایران از برگزاری کارگاه پیچینگ در روز نخست سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران خبر داد.
به گزارش ستاد خبری سی و نهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، کارگاه پیچینگ فیلم‌اولی‌ها جشنواره فیلم کوتاه تهران عصر امروز روز چهارشنبه ۲۷ مهر از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در سالن ۸ پردیس سینمایی ملت با حضور سیامک سلیمانی برگزار می‌شود.
سیدمحمدهادی آقاجانی مدیر باشگاه فیلم‌اولی‌های انجمن سینمای جوانان ایران با اعلام این خبر بیان کرد: در طول سال تایید فیلمنامه و حمایت برای تولید در انجمن سینمای جوانان ایران، روالی متفاوت و چند مرحله ای دارد که در ایام جشنواره این فرآیند به طور ویژه و در بازه زمانی برگزاری این رویداد انجام می‌شود. همچنین در کارگاهی ویژه که در برنامه روز اول جشنواره است، به هنرجویان آموزش داده می‌شود که چطور خود را به عنوان فیلمساز واجد صلاحیت و فیلمنامه‌ خود را به عنوان اثر درخور تولید در شورای پیچینگ معرفی کنند. این اتفاق باعث می‌شود تا فیلم‌اولی‌ها بتوانند فرآیند رسیدن به مرحله ساخت آثارشان را کوتاه‌تر طی کنند.
آقاجانی در پایان از حمایت انجمن سینمای جوانان ایران از ۱۰ فیلمنامه منتخب این فرآیند توسط انجمن سینمای جوانان ایران خبر داد.
سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۲ در پردیس سینمایی ملت در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *