« آرای هیأت داوران سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران »
- بهترین فیلم در بخش «ایمان و امید از نگاه انسان معاصر»
تندیس جشنواره و مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقای ” جمیل عامل صادقی ” برای فیلم داستانی “جایی برای آرامش“
- بهترین فیلم در بخش «حقوق شهروندی»
تندیس جشنواره و مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقای “رضا مجلسی ” برای فیلم مستند ” به کجا می رویم؟ “
- دیپلم افتخار بهترین دستاورد:
از میان ۳ کاندید دریافت جایزه
- “پوریا پیشوایی“ برای خلاقيت در ساختار و تلاش برای اجراي متفاوت در فیلم “ تاسوکی “
- “عاطفه محرابی” برای خلق فانتزی فیلم ” #ساعت چهار “
- “میلاد موحدی“ برای موسیقی متن فیلم ” جمشید، مرثیه ای برای یک اسطوره “
دیپلم افتخار و مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال اهدا می شود به آقای ” پوریا پیشوایی“ برای فیلم ” تاسوکی “
- دیپلم افتخار بهترین بازیگری:
از میان ۵ کاندید دریافت جایزه
- ” سونیا سنجری ” برای بازی در فیلم “سایه فیل”
- “مریم نور محمدی” برای بازی در فیلم “زیرآب”
- “بابک بهشاد” برای بازی در فیلم شب تولد
- “سهیل قنادان” برای بازی در فیلم ناگهان
- “مهدی حسینی نیا” برای بازی در فیلم های “سوادکوهی” و ” همسایه ها “
دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن و مبلغ ۲۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال اهدا می شود به خانم ” سونیا سنجری“ برای فیلم ” سایه فیل”
دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد و مبلغ ۲۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال اهدا می شود به آقای مهدی حسینی نیا برای فیلم ” سوادکوهی “
- در بخش بهترين صداي فيلم (صداگذاری و صدابرداری)
از میان ۶ کاندید دریافت جایزه
- “مسیح حداد پورسراج” و ” آرش قاسمی ” برای فیلم ” آرا “
- ” هادی معنوی پور” و ” حسین قورچیان ” برای فیلم ” تاسوکی”
- ” حسن شبانکاره” و ” مهرشاد ملکوتی ” برای فیلم ” ترخیص “
- ” حسن سلمانی” و ” محمد مهدی جواهری ” برای فیلم ” حیوان”
- “رشید دانشمند” و ” سید علیرضا علویان ” برای فیلم “خوابگردها “
- ” علی صفایی فر” و ” حسین قورچیان ” برای فیلم ” کل به جزء “
تنديس جشنواره و مبلغ ۶۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقایان “علی صفایی فر“ و “حسین قورچیان“ برای صدای فیلم تجربی “کل به جزء“
- در بخش بهترين تدوين
از میان ۶ کاندید دریافت جایزه
- ” مهدی اسدی” برای فیلم ” جمعه قالی “
- ” علی مسلمی” برای فیلم “حیوان “
- ” عماد خدابخش ” برای فیلم ” زونا “
- ” محمد نجاریان ” برای فیلم ” شب تولد “
- “بهنام عابدی” برای فیلم ” فاش “
- ” حمید نجفی راد ” برای فیلم ” ناگهان “
تنديس جشنواره و مبلغ ۶۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقای “عماد خدابخش“ برای فیلم داستانی “زونا”
- در بخش بهترین فیلمبرداری
از میان ۷ کاندید دریافت جایزه
- “پیمان عباس زاده ” برای فیلم ” آرا “
- “مسعود امینی تیرانی ” برای فیلم “تاریکی “
- ” پوریا پیشوایی ” برای فیلم ” تاسوکی”
- ” علی آبپاک ” برای فیلم ” حیوان”
- “علی قاضی” برای فیلم ” خوابگردها “
- ” اشکان اشکانی” برای فیلم ” زونا “
- “حامد حسینی سنگری” برای فیلم “فاش”
تنديس جشنواره و مبلغ ۶۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال مشترکاً اهدا می شود به آقای “ حامد حسینی سنگری ” برای فیلمبرداری فیلم داستانی ” فاش” و آقای “علی قاضی“ برای فیلمبرداری فیلم داستانی “خوابگردها“
- در بخش بهترين فيلمنامه
از میان ۶ کاندید دریافت جایزه
- ” بهرام و بهمن ارک” برای فیلم “حیوان”
- ” آرمان خوانساریان” برای فیلم “سایه فیل “
- ” محمد رضا مجد ” برای فیلم ” سوادکوهی “
- ” امید شمس ” برای فیلم “شب تولد “
- ” الهه اذکاری” برای فیلم ” ناگهان”
- ” علیرضا قاسمی” برای فیلم ” وقت نهار “
تنديس جشنواره و مبلغ ۷۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقای “امید شمس ” برای فیلم داستانی “شب تولد”
- بهترين فيلم پويانمايي
از میان ۶ کاندید دریافت جایزه
- ” آدم خانگی” ساخته ی “مرضیه ابرار پایدار”
- ” ایکی” ساخته ی ” پرستوکاردگر”
- “دارزا” ساخته ی ” ایرج محمدی رزینی”
- “داش آکل” ساخته ی ” هاجر مهرانی”
- “جمشید، مرثیه ای بریک اسطوره ” ساخته ی ” معین صمدی”
- “یال و کوپال” ساخته ی ” شیوا صادق اسدی “
تنديس جشنواره و مبلغ ۸۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به خانم ” پرستو کاردگر“ برای فیلم ” ایکی “
- بهترين فيلم مستند
از میان ۶ کاندید دریافت جایزه
- “بایداق” ساخته ی “محمد هادی اسفندیاری”
- “به کجا می رویم؟” ساخته ی ” رضا مجلسی”
- “پل سیاه” ساخته ی ” ایوب مروانی پور”
- “جمعه قالی” ساخته ی “مهدی اسدی”
- “سوزنگرد” ساخته ی “معصومه نور محمدی”
- “گُنج ” ساخته ی “آرمان قلی پور دشتکی”
تنديس جشنواره و مبلغ ۸۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقای “مهدی اسدی“ برای فیلم “جمعه قالی“
- بهترين فيلم تجربي
از میان ۵ کاندید دریافت جایزه
- “امتداد ” ساخته ی “مهناز شبانی پور “
- “زیر آب” ساخته ی “جابر رمضانی”
- “کابوس نامه” ساخته ی “فرهاد غلامی”
- “کل به جزء” ساخته ی ” سید وحید حسینی نامی”
- “نشخوار ” ساخته ی “مجید فرهنگ بافتانی”
تنديس جشنواره و مبلغ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقای “فرهاد غلامی“ برای فیلم ” کابوس نامه “
- بهترين كارگرداني فيلم داستاني
از میان ۷ کاندید دریافت جایزه
- “یوسف کارگر” برای فیلم ” آرا “
- ” آزاده موسوی” برای فیلم ” ترخیص “
- ” بهمن و بهرام ارک ” برای فیلم “حیوان”
- ” آرمان خوانساریان” برای فیلم “سایه فیل”
- ” امید شمس” برای فیلم “شب تولد “
- ” احسان مختاری” برای فیلم “فاش”
- “درناز حاجیها” برای فیلم های “مارلون” و “مرضیه”
تنديس جشنواره و مبلغ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال مشترکاً اهدا می شود به آقای ” آرمان خوانساریان” برای کارگردانی فیلم “سایه فیل” و آقایان “بهمن و بهرام ارک“ برای کارگردانی فیلم “حیوان“
- جایزه ویژه هیأت داوران
تندیس جشنواره و مبلغ ۱۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال اهدا می شود به ” درناز حاجیها “ برای فیلم های داستانی ” مرضیه ” و ” مارلون ”
- جايزه بهترين فيلم در بخش سينماي ايران
از میان ۵ کاندید دریافت جایزه
- “مدرسه ملی سینما، بهمن و بهرام ارک” برای فیلم ” حیوان”
- ” آرمان خوانساریان و انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر تهران” برای فیلم ” سایه فیل “
- “مدرسه ملی سینما و امید شمس ” برای فیلم ” شب تولد”
- ” درناز حاجیها ” برای فیلم “مارلون “
- ” بهنام عابدی و حامد حسینی سنگری ” برای فیلم ” فاش “
تنديس جشنواره و مبلغ ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقایان ” بهمن و بهرام ارک” برای فیلم “حیوان“
- جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران
تنديس جشنواره و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۰ ریال اهدا می شود به ” آقایان بهمن و بهرام ارک ” برای فیلم داستانی ” حیوان”
- بهترین فیلم در بخش کتاب و سینما
از میان ۷ کاندید دریافت جایزه
– “حضور” ساخته ی ” آبتین سلیمی”
– “خروسها” ساخته ی ” امیررضا جلالیان ”
– ” ماه سمنبر” ساخته ی “نجمه خیری”
– “چغوک زرد” ساخته ی ” سمیرا قنبریان ”
– “مانیکور” ساخته ی ” آرمان فیاضمجتهدی ”
– “جمشید؛ مرثیهای بر یک اسطوره” ساخته ی ” معین صمدی ”
– ” داش آکل” ساخته ی “هاجر مهرانی ”
دیپلم افتخار و مبلغ ۸۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال اهدا می شود به آقای ” آبتین سلیمی” برای فیلم داستانی “حضور”
تندیس جشنواره و مبلغ ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال مشترکاً اهدا می شود به آقای “معین صمدی” برای فیلم پویانمایی “جمشید؛ مرثیهای بر یک اسطوره” و خانم “هاجر مهرانی” برای فیلم پویانمایی ” داش آکل”