هیئت انتخاب ۱۳۹۸

[us_image image=”5259″ size=”full” style=”shadow-2″]
[us_image image=”5767″]

حسن دزواره رئیس هیات انتخاب

در رشته علوم ارتباطات و هنر در دانشگاه بوخوم » آلمان تحصیل کرده و در رادیوی شهر بوخوم و در دویچه وله » فعالیت داشته است. وی مدتی را در دانشکده پروتستان های شهر ابوخوم ، به تدریس رشته خبرنگاری رادیویی پرداخت و در آمریکا دو سال دوره آموزش فیلم سازی را در کالج سنتا | مونیکا » ایالت کالیفرنیا گذراند. پس از مراجعت به ایران به تدریس رشته سینما و فتوژورنالیسم در دانشگاه های مختلف تهران در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول بود. وی فعالیت در انجمن سینمای جوانان ایران را با بر عهده گرفتن مدیریت امور بین الملل و پایه ریزی بخش بین المللی جشنواره فیلم کوتاه تهران آغاز کرد. دزواره به عنوان داور و رئیس هیات داوران در جشنواره های متعدد فیلم کوتاه حضور داشته است که عبارتند از : در تامپرها در فنلاند، در پیامی به بشریت » در روسیه، راد راما ، در یونان، ارداکینو در رومانی، ۱۰ وینترتوراه در سوئیس، در آدنزا در دانمارک، بیلبائو در اسپانیا، در ملل در اتریش، جشنواره اتحادیه فیلم سازان کوتاه جهان اور یونیکا ، جشنواره فیلم های مستند الجزیره در قطر، جشنواره دانشجویی و آکادمی های سینمایی جهان در لهستان

توری فیناچیارو

پس از اتمام پژوهش فیلم در سطح هنری در فرانسه و سطح فنی در بلژیک و آشنا شدن با چشم اندازها در چندین کشور اروپایی، تصمیم گرفت وارد حوزه ی تولیدات سمعي و بصری شود، با پرداختن به فیلم های داستانی ایتالیا و با پیروی از فیلم های مستند بلژیک. از سال ۱۹۹۳ به بعد برای چندین شرکت تولیدی درزمینه ی توسعه پروژه ها و تامین اعتبار برنامه های اروپایی کار کرد. همین امر او را به سمت راه اندازی ای اف سي رم در سال ۱۹۹۶ سوق داد که منحصر برای توسعه پروژه بود. در سال ۱۹۹۸، کار خود را با راه اندازی شرکت ایمپرونته دیجیتالی در رم ادامه داد، یک شرکت تولیدی مستقل که به فیلم های کوتاه و مستندهای خلاقانه اختصاص داده شده بود. بعد از بازگشت به بلژیک در سال ۲۰۰۴، چندین فیلم را به همراه ناتالی روستی کارگردانی کرد و هر دو به همراه امل بوزيد شرکت بوراک فیلمز را در سال ۲۰۰۹ راه اندازی کردند. این شرکت در ده سال گذشته بیست مستند خلاقانه تولید کرده که در سرتاسر جهان منتشر شده اند.

[us_image image=”5771″]

نیما عباس پور

متولد اسفند ۱۳۵۳ در تهران، فارغ التحصیل دوره آموزش فیلم سازی انجمن سینمای جوانان ایران، عضو انجمن فیلم کوتاه ایران – خانه سینما با سمت کارگردان، عضو هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران-خانه سینما برای دو دوره متوالي (۱۳۹۴- ۱۳۸۹) ( ۱۳۹۲-۱۲۹۶ ). همکاری با ماهنامه سینمایی فیلم به عنوان نویسنده از سال ۱۳۸۸، مدیر هماهنگی و دبیر آکادمی داوری پنجمین و هفتمین جشن فیلم کوتاه در شانزدهمین و هجدهمین جشن بزرگ سینمای ایران-خانه سینما (۱۳۹۳ و ۱۳۹۵)، عضو هیات انتخاب بخش بین الملل سی و سومین جشنواره فیلم فجر(۱۳۹۶)، عضو هیات انتخاب بخش بین الملل سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان (۱۳۶۹)، د اورنخستین المپیاد فیلمسازی نوجوانان در بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان – همدان (۱۳۹۶)، عضو هیات انتخاب بخش بین الملل سی و یکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران (۱۳۹۳)، عضو هیات داوران بازبینی و انتخاب دهمین و دوازدهمین جشن تصویر سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۳). ساخت یازده فیلم کوتاه داستانی و تجربی، برنده جوایز مختلف در جشنواره های داخلی و برنده مدال نقره یونیکا در سال ۲۰۱۰ برای فیلم کوتاه را جنگل.

[us_image image=”5769″]

طوفان نهان قدرتی

متولد ۱۳۵۶، فارغ التحصیل ریاضی محض و کارشناسی ادبیات نمایشی، نویسنده و کارگردان مستندهای : (هفت سنگ، در کوچه های سرداء در میراث طهران، در فقير فاخره پایلوت ، ارطالع سزاء در سرزمین وفا. نویسنده و کارگردان فیلم های داستانی: از مردمکهای پریشان، از همیشه برای زندگی ، از سرمشقttء را ترانه ای برای لوباء رزونا، و در خیابان کمپلو برنده جوایزی چون: تقدیر بهترین فیلم با موضوع صلح از جشنواره کلرموند، بهترین کارگردانی اثر ویدیویی از بیست و هستمین جشنواره فیلم فجر، بهترین فیلمبرداری از جشنواره بیگ بنگ يونان، تندیس شوالیه طلایی از جشنواره فیلم مالت، تندیس و جایزه ویژه رییس جشنواره میامی آمریکا، کسب عنوان بهترین از جشنواره فیاتی کورتی ایتالیا بهترین فیلم در جشنواره نیوکاسل انگلستان، بهترین فیلم از جشنواره بعلبک لبنان، بهترین کارگردانی از جشنواره سینما پرو ایتالیا و حضور در بیش از ۲۵ جشنواره بین المللی دیگر.

[us_image image=”5768″]

آرمان فیاض

متولد ۱۳۶۱، لاهیجان، کارشناسی ارشد سینما از دانشگاه سوره. آغاز فعالیت های سینمایی از سال ۱۳۷۹ به عنوان فیلم بردار و فیلم ساز، مدیر فیلم برداری بیش از ۱۰۰ فیلم کوتاه و بلند از جمله رود ابراء در تاسیان، ازوزه مرد، روشوفر و امید و همای ، ساخت ۵ فیلم کوتاه در هنگام ، در آهنگی که با تو شنیدم ، را شکوفه های سپید زیر نور ماه میرقصنده دا چای و مانیکور . عضو هیات انتخاب بخش بین الملل دو دوره سی و پنجم و سی و ششم فیلم کوتاه تهران. کاندید جایزه بزرگ جشنواره فیلم ساندنس. منتخب چهل و ششمین دوره جشنواره فیلم تلوراید آمریکا، برنده جایزه ویژه هیات داوران از جشنواره رود ژانیرو برزیل، برنده جایزه ویژه هیات داوران از جشنواره درما يونان. برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه از جشنواره های فیلم کوتاه دوبلین، سیلک رود ایرلند، آلامدا آمریکا، سیتی بلو آواردز اسپانیا، بیگ بنگ يونان، دیورسیتی امریکا و…

[us_image image=”5770″]

عطا مجابی

متولد ۱۳۶۱، قزوین، کارشناس ارشد روادبیات دراماتیک، از دانشکده هنر و معماری تهران، هنر آموخته دوره فیلم سازی انجمن سینمای جوانان ایران در سال ۱۳۸۸ و عضو انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسنا) است. او تاکنون با عنوان فیلم نامه نویس و کارگردان ها فیلم کوتاه داستانی و تجربی را تهیه کرده که عنوان برخی از آنها چنین است: دا سوگند به شب ، (۱۳۸۵) از بارش بر دهان نیمه باز (۱۳۸۹)، را کاما (۱۳۸۹)، را مردی که اینجا نبود (۱۳۹۵) و راسينسايد یا هیچکس باور نمی کنه ولی پلیس ها بیخودی افتادن دنبال من (۱۳۹۷)؛ که همگی تلاش هایی برای ابداع یک سبک شخصی در قالب فیلم نوآر هستند و تا کنون در بیش از ۵۰ جشنواره ملی و بین المللی حضور داشته اند. مجابی از سال ۱۳۹۵ تا کنون به عنوان منتقد و مترجم با مجموعه فیدان همکاری می کند و همچنین در زمینه دستیاری و برنامه ریزی فیلم های بلند تجربیاتی دارد. او تا کنون جوایزی را برای پروژه های آتی خود از رقابت های بین المللی پیچینگ دریافت کرده است از جمله جشنواره در این دیس ) بلغارستان و جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران برای پروژه فیلم کوتاه راچناكات محصول مشترک در ایران در ایتالیا و فرانسه .

[us_text text=”بخش ملی”]
[us_image image=”5783″]

میردولت موسوی

متولد ۱۳۴۸، اردبیل، مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل، دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی و نویسنده، کارگردان و تهیه کننده ۴۰ فیلم کوتاه و سریال تلویزیونی . مدیر گروه فیلم سازی دانشکده خبر اردبیل. مدرس رشته های سینمایی در مراکز آموزشی و دانشگاهي. حضور در جشنواره های مختلف ملی و بین المللی و کسب بیش از ۷۰ جایزه ملی و بین المللی از جمله نشان طلای یونیکا، دیپلم افتخار استونی و… عضو هیات انتخاب و داوری و مدیر اجرایی جشنواره های مختلف فیلم کوتاه.

[us_image image=”5784″]

نوشین معراجی

متولد ۱۳۵۹ هنرآموخته دوره یکساله فیلم نامه نویسی حوزه هنری سوره و دوره یکساله فیلم سازی انجمن سینمای جوانان ایران. نویسنده و کارگردان یازده فیلم کوتاه داستانی که بسیاری از آن ها در جشنواره های داخلی از جمله جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، منطقه ای اهواز، دزفول، اراک و همچنین جشنواره های بین المللی بلگراد، آمریکا، هرات و هند به نمایش درآمده اند. این فیلم ساز کاندیدای بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم تسنیم برای فیلم کوتاه را برادرها و برنده جایزه بهترین فیلم نامه برای همان فیلم است. همچنین فیلم کوتاه را برادر با برندها جایزه بهترین بازیگری از جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران بوده است. اولین فیلم بلند این کارگردان با نام «پسر در مرحله ی تدوین قرار دارد.

[us_image image=”5782″]

کاوه قهرمان

متولد ۱۳۶۱ در تهران. کارشناسی کارگردانی سینما از دانشگاه سوره ۱۳۸۴، کارشناسی ارشد سینما از دانشگاه هنر تهران ۱۳۸۷، مدرک فیلم سازی آکادمی فیلم آسيا (AFA) – پوسان کره جنوبی ۲۰۰۹، ساخت ۴۸ فیلم کوتاه داستانی، تجربی و مستند و شرکت در جشنواره های معتبر داخلی و خارجی، ساخت بیش از ۲۰۰ تیزر تبلیغاتی و صنعتی و همکاری با معتبرترین آژانس های تبلیغاتی ایران، تدریس کارگردانی سینما در انجمن سینمای جوان از سال ۱۳۸۷ و تدریس کارگردانی سینما در دانشگاه سوره از سال ۹۶. عضو انجمن فیلم کوتاه ایران از سال ۱۳۸۶، عضو هیات مدیره ی انجمن فیلم کوتاه از سال ۹۵ تا ۹۸.عضو آکادمی داوری جشن مستقل فیلم کوتاه ایران از سال ۱۳۸۸، عضو آکادمی داوری جشنواره فیلم کوتاه نهال، عضو هیات انتخاب بخش بین الملل فیلم کوتاه تهران در سال ۹۶، عضو هیات داوری بخش مسابقه ی ملی جشنواره فیلم کوتاه تهران در سال ۹۷.

[us_image image=”5781″]

کاوه سجادی حسینی

متولد : تهران، آبان ۱۳۵۶. مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد سینما و کارشناسی ادبیات نمایشی، تئاتر. کارگردانی سه فیلم بلند سینمایی در شب، بیرون ttء اربوفالو»، ابی سر». کارگردانی از فیلم تلویزیونی، ۱۴ فیلم کوتاه داستانی و دستیار کارگردان و برنامه ریز در ۱۲ فیلم سینماییان داور فیلم اول بلند در ۳ دوره جشن خانه سینما، داور جشنواره فیلم کوتاه حسنات، داور جشنواره فیلم خورشید داور و هیات انتخاب ایسفا در ۳ دوره، هیات انتخاب جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، عضو آکادمی ایسفا و عضو هیات مديره ايسنا.

[us_image image=”5780″]

کامران رضایی

متولد ۱۳۵۶ کرمانشاه.کارشناس سینما. مدیر انجمن سینمای جوان کرمانشاه از سال ۱۳۹۴، دبیر اجرایی جشنواره فیلم کوتاه شبدیزسال های ۹۶ و ۹۷ کارگردانی، تدوین و فیلم برداری بیش از سا عنوان فیلم کوتاه داستانی، مستند و چندین مجموعه تلویزیونی دریافت جوایزی چون لوح تقدیر کارگردانی از جشنواره فیلم رویش برای مستند از دو ماه تا ماهيt، تندیس کارگردانی از جشنواره ملی نماز و نیایش، تنديس کارگردانی از جشنواره ملی فیلم رضوی، لوح تقدیر داستان نویسی از جشنواره ملی خانه روزنامه نگاران، و جشنواره ملی داستان مشهد، لوح تقدیر فیلم نامه از جشنواره ملی اصفهان و حضور در جشنواره فیلم محیط زیست افلر ترکیه و چندین جشنواره ملی و بین المللی

[us_image image=”5779″]

على محمد قاسمی

متولد ۳۴۹، ملایر. آغاز فعالیت فیلم سازی از سال ۱۳۶۴. ساخت فیلم های امم، ۶ام م، ۳۵مم کوتاه داستانی و مستند. ساخت ۳۶ فیلم مستند و داستانی کوتاه و نیمه بلند از جمله در بیگانه و بومي ttء و باد سرخ، با موج برساحل» و… مدیریت فیلم برداری ۲۴ فیلم سینمایی همچون اخرس» به کارگردانی خسرو معصومی، او باد و مه به کارگردانی محمد على طالبي و در خیابان های آرام به کارگردانی کمال تبریزی . فیلمبرداری بیش از هوا فیلم مستند و داستانی کوتاه. تدوین بیش از ۵ فیلم مستند همچون از تهران انار ندارد و در ثانیه های سربی ، ساخت ۳ فیلم سینمایی «یادداشت برزمین، در سگ ها و آدم ها، ورملکه زنبورها». حضور در بیش ازه ها جشنواره داخلی و خارجی همچون کن، ونیز، کلرمون فران و…

[us_image image=”5778″]

شهریارپورسیدیان

دارای مدرک کارشناسی نقاشی، فیلم ساز، دبیر آموزش و پرورش و مدرس انجمن سینمای جوانان ایران شروع فعالیت سینمایی از سال ۱۳۸۵ تا کنون، برنده بیش از هشتاد جایزه از جشنواره های ملی و بین المللی از جمله : برنده چهار تندیس جشنواره بین المللی فیلم رشد، جایزه بهترین فیلم جشنواره بین المللی فیلم داکا بنگلادش، جایزه بهترین فیلم از نگاه زنان جشنواره بین المللی مذهب امروز ایتالیاء جایزه بهترین فیلم جشنواره بین المللی فیل طلایی هند، برنده دو دوره بهترین فیلم Breaking down barriers film festival مسکو روسیه، برنده بهترین فیلم دو دوره جشنواره آلترناتیو سنت پترزبورگ روسیه، بهترین فیلم Auburn international film festival سیدنی استرالیا، بهترین فیلم جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو، بهترین فیلم جشنواره فیلم حقوق بشر اردن (KARAMA).

[us_image image=”5777″]

رضا فهیمی

متولد ۱۳۶۶، فارغ التحصیل رشته کارشناسی کارگردانی سینما و کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره تهران است. او مدرس انجمن سینمای جوان است و از سال ۱۳۸۶ وارد عرصه فیلم سازی شده است. او در سال ۱۳۹۴ از سوی انجمن سینمای جوانان ایران جزو هفت فیلم ساز برتردرعرصه فیلم کوتاه شناخته شد. فهیمی تاکنون چند فیلم کوتاه و یک ساخته است. فیلم کوتاه فیلم بلند به نام پر دوباره زندگی کودکان ابری توانست جوایز مهمی چون تندیس بهترین فیلم و بهترین کارگردانی و تقدیر بهترین فیلم نامه از جشنواره فیلم کوتاه تهران، تندیس پروانه زرین بهترین کارگردانی از جشنواره کودک اصفهان، تندیس بهترین فیلم در بخش سینمای آسیا و جایزه بزرگ جشنواره شورت شورتس ژاپن را کسب کند.

[us_image image=”5776″]

بهمن ارک

متولد ۱۳۶۸، کارگردان، نویسنده و کارشناس نقاشی ایرانی. و فیلم های بلند سازنده فیلم های کوتاه را حیوان و انجس اسويوق ، را درى ۱. برنده جایزه دوم سینفونداسیون جشنواره کن ۲۰۱۷، بهترین فیلم کوتاه تهران، جشن خانه سینما و سیمرغ بلورین بهترین فیلم کوتاه ایران برای فیلم کوتاه و حیوان . برنده تندیس بهترین فیلم پرتو ایمان جشنواره فیلم . کوتاه تهران و جایزه منتقدین ایران برای فیلم کوتاه را نجس پروانه زرین بهترین کارگردانی و جایزه ویژه هیت داوران جشنواره کودک و نوجوان ایران برای فیلم بلند را سویوق »

[us_image image=”5775″]

امید شمس

متولد ۱۳۶۹، تهران، در سال ۱۳۹۰ فعالیت سینمایی خود را با انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر کرج آغاز کرد. او فارغ التحصیل مدرسه ملی سینمای ایران در سال ۱۳۹۶ است. فیلم های کوتاه او عبارتند از: در زندگی سگی، در گذر، در شب تولد lء در قرارا کسب کرده اند. فیلم های او افتخاراتی را در جشنواره های داخلی و بین المللی که مهمترین آن ها جایزه بهترین فیلم بخش ایمان و امید سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران برای فیلم در گذر» . جایزه بهترین فیلم نامه سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران برای فیلم در شب تولد . جایزه بهترین فیلم نامه سی و پنجمین فیلم کوتاه تهران برای فیلم در قرارها، منتخب چهلمین جشنواره فیلم کوتاه کلرمون، پالم اسپرینگز، فلیکررود آیلند برای فیلم در شب تولد است. او همچنین در بخش رزيدانس سینه فونداسیون جشنواره کن ۲۰۱۶ با علیرضا قاسمی، حضور و همکاری داشته است.

[us_image image=”5787″]

آزاده بی زارگیتی

متولد ۱۳۵۷، عضو انجمن کارگردانان مستند خانه ی سینمای ایران. او سازنده ی فیلم هایی مانند از سپیده دمی که بوی لیمو می داد ، در فرشته ای روی شانه ی راست من ، در نیمه ی پنهان ماه» و… است. آثاری که در کشورش و جشنواره های معتبر جهانی جوایزی را از آن خود کرده است. بیش تر آثار او با تمرکز بر مسایل زنان و موقعیت های تاریخی و اجتماعی آنان است. آزاده بیزارگیتی هم چنین در بسیاری از جشنواره های ملی در مقام د اوری و هیات انتخاب حضور داشته است. از او اخیرا مجموعه ی شعری به عنوان گریلیا نیز منتشر شده.

[us_image image=”5788″]

هوشنگ میرزایی

کارشناسی کارگردان فیلم از دانشکده صدا و سیما آثار: ربا خدا می رقصم ttء در دلتنگی های یک شهر، از سازنه ، از روناک ء را چیزی شبیه چشمهایم ، در تفتان» و… جوایز: جایزه ویژه هیات داوران بیست و چهارمین جشنواره بین المللی اکس ان پروانس فرانسه، جایزه تماشاگران جشنواره بین المللی فیلمهای مستند میراداس داک اسپانیا در سال ۲۰۱۵، جایزه بهترین فیلم کوتاه مستند در جشنواره مون دنس آمریکا در سال ۲۰۰۳، جایزه بهترین فیلم کوتاه مستند چهارمین جشنواره بین المللی کم توان های یونان به ریاست آنجلوپولوس، جایزه ویژه بخش بین الملل سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، جایزه نهمین جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه کورتو ایمولا ایتالیا، جایزه بهترین فیلم مستند کوتاه جشنواره فیلم های مستقل تسالونیکی یونان و… جشنواره ها: سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تامپره، فنلاند، جشنواره بین المللی فیلم های مستند هات داکس کانادا سال ۳oo۴، نهمین جشنواره بین المللی فیلم های مستند شفیلد سال ۲۰۰۲، چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه بیلبائو، اسپانیا، جشنواره فیلم کوتاه مدیاویو مجارستان، سی و هشتمین جشنواره بین المللی سینما دورئل فرانسه، چهل و هفتمین جشنواره بین المللی کرک ایرلند، بیست و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه هامبورک، بیست و چهارمین جشنواره بین المللی اکس ان پروانس فرانسه و…

[us_image image=”5789″]

یاسر خیر

متولد ۱۳۶۳، سوادکوه . او از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود به عنوان فیلم ساز را در انجمن سینمای جوانان ایران آغاز کرد. یاسر خیر فیلم های متعدد داستانی و مستند را به عنوان کارگردان و تهیه کننده در کارنامه خود دارد. برخی از این فیلم ها در جشنواره های مطرحی همچون ویزیون دو ریل به نمایش درآمده اند.

[us_image image=”5802″]

شیوا صادق اسدی

متولد ۱۳۶۳، تهران. لیسانس گرافیک از دانشگاه الزهراء فوق لیسانس انیمیشن از دانشگاه هنر تهران ساخت چند فیلم پویانمایی از جمله در بچه گربه و ریال و کوپال . حضور در جشنواره های بین المللی از جمله انسي هيروشيماء داک لایپزیگ و… کسب جایزه از جشنواره هایی همچون فیلم فست درسدن، انیماوی، تينديرينريس، پویانمایی تهران، جشن مستقل انیمیشن و..

[us_image image=”5803″]

امیرمحمد دهستانی

متولد ۱۳۴۸، تهران، کارگردان، نویسنده و مدرس، دانش آموخته کارشناسی فیلم برداری سینما و ارشد کارگردانی انیمیشن، سابقه سال ها عضویت در هیات های داوری جشنواره ها و شوراهای تخصصی انیمیشن سینما و بازی های رایانه ای در سطح ملی، عضو هیات علمی دانشگاه هنر تهران، از بنیانگذاران شرکت تولید انیمیشن در حوریا و دریافت جوایز از جشنواره های انیمیشن در حال حاضر مدیرگروه انیمیشن دانشگاه هنر و معاون انیمیشن مرکز سینمای مستند و تجربی

[us_image image=”5804″]

پرستو کاردگر

فیلم ساز، نویسنده و انیماتور ایرانی متولد ۱۳۶۵ تهران، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد کارگردانی انیمیشنرا در کارنامه خود دارد. او ساخت انیمیشن کوتاه ایکی

[us_image image=”5793″]

مجید برزگر

نویسنده، کارگردان، عکاس، تهیه کننده. دیپلم گرافیک، لیسانس کارگردانی، فوق لیسانس ادبیات دراماتیک. فارغ التحصیل دوره ی یک ساله فیلم سازی. انجمن سینمای جوانان همدان ۱۳۶۷، ساخت بیش از ۱۵ فیلم کوتاه و نیمه بلند. چهار فیلم بلند سینمایی، تهیه کننده فیلم های کوتاه و مستند و سینمایی، عضو هیات موسس انجمن فیلم کوتاه ایران . رئیس هیات مدیره ی انجمن فیلم کوتاه ایران از ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۶. عضو هیات های انتخاب و داوری در جشنواره های فیلم داخلی و بین المللی، مدرس دوره های کارگردانی، داستان نویسی و فیلم نامه نویسی در دانشگاه هنر، دانشکده سینما تئاتر. دانشگاه سوره. موسسه کارنامه. موسسه با مداد . مدرسيه سینمایی هیلاج و…

[us_image image=”5791″]

آرمین ایثاریان

کارگردان و نویسنده، دارای تحصیلات کارشناسی کارگردانی سینما و همچنین کارشناسی فلسفه غرب است. در سال ۱۳۷ فعالیت فیلم سازی خود را با ساخت فیلم ۱۶۰ میلیمتری داستانی از رستگاری آغاز کرد. او در کارنامه فیلم سازی اش ۱۴ فیلم کوتاه داستانی، دو سریال تلویزیونی، چهار فیلم بلند مستند داستانی، ۵ فیلم مستند کوتاه و بلند و تله فیلم داستانی و همچنین فیلم نامه سینمایی را دارد. از این آثار می توان به اپل ء ا وقت شام tء و آرزوها در اعماق ، ورگمشده ، اریکی شبیه خود ما در اسرار دریاچه )، اپیله آهنی، در کژال و… اشاره کرد. آرمین ایثاریان برای فیلم هایش تا کنون موفق به دریافت جوایز مختلفی از جشنواره های خارجی و داخلی شده است که می توان به دریافت جایزه بهترین فیلم و فیلمنامه کوتاه از جشنواره شانگهای ۲۰۱۳ چین، بهترین فیلم جشنواره کلرادو آمریکا، بهترین فیلم جشنواره IFA هنگ کنگ، جوایز جشنواره مستند سینماحقیقت، جشن خانه سینما، جشنواره ترس اسپانیا، ليرا پرتغال، بافلونیویورک، رانیا ایتالیا و… اشاره کرد. وی دبیر دهمین جشن مستقل فیلم کوتاه خانه سینما و همچنین داور و عضو هیات انتخاب جشنواره های مختلفی نیز بوده است.

[us_image image=”5792″]

سیدوحید حسینی نامی

متولد ۱۳۶۴ تبریز، فوق دیپلم فیلم سازی، عضو انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسنا)، ساخت بیش از ۲۰ فیلم کوتاه و مستند. حضور و کسب جایزه از جشنواره های داخلی و خارجی مانند فجر، فیلم کوتاه تهران، سینما حقیقت، in the palace بلغارستان، اسماعیلیه مصر، بوچئون کره جنوبی و نوشاتل سوئیس. عضو هیات انتخاب و داوری در جشنواره های فیلم کوتاه.