قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران: فیلم کوتاه در روزهایی که زمان مهم است اهمیت پیدا می‌کند

قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران: فیلم کوتاه در روزهایی که زمان مهم است اهمیت پیدا می‌کند

قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با حضور در پردیس سینمایی ایران مال در حاشیه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران گفت: در روزهایی که زمان اهمیت زیادی دارد فیلم کوتاه مهم تر از قبل می تواند پیام رسانی کند.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، مرتضی قاسمی قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با حضور در این رویداد سینمایی بیان کرد: برگزاری این جشنواره در زمانی که ویروس کرونا باعث شد بسیاری از فعالیت های فرهنگی هنری مسکوت بماند، اتفاق خوش آیندی است.
وی با بیان اینکه در این دوران زمان برای افراد اهمیت بالایی دارد، افزود: در زمانی که پیام ها هر چه خلاصه تر و گزیده تر باشند، تاثیر بیشتری دارند، سینمای کوتاه می تواند مهم تر از قبل جلوه کند. این سینما دقت افراد را ارتقا می دهد.
قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران خاطرنشان کرد: فیلم کوتاه با تمرکز بیشتری دیده می شود، در کل این جشنواره کمک خواهد کرد تا جشنواره فیلم فجر نیز نیز با بهره گیری از تجربه برگزاری حضوری این جشنواره به راهکارهای بهتر برگزاری آن بیاندیشد.
نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱ تا ۵ بهمن‌ماه ۹۹ صورت می‌گیرد. این رویداد به دبیری سید صادق موسوی ششم بهمن‌ نیز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *