فیلم‌های راه یافته ۱۳۹۸

[us_image image=”5257″ size=”full” style=”shadow-2″]

اسامی راه یافتگان سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 

 

  • بخش داستانی

عاشق(lover) به کارگردانی محمد ثریا از تهران

گرگ ها به کارگردانی امیر رضا جلالیان از قزوین

عزیز به کارگردانی سیدمهدی موسوی از کاشان

سور بز به کارگردانی سعید زمانیان از تهران

جایی در میان گاوها به کارگردانی محمد علی حسینی , حسین فلاح آبادی از کرج

جونده به کارگردانی نوید صولتی از تهران

ضدضربه به کارگردانی عادل تبریزی از تهران

قفل به کارگردانی علی جوان از تهران

سکوت به کارگردانی وهاب گایینی از تهران

آتامان به کارگردانی احسان عباس زاده از تهران

آتاری به کارگردانی فرهاد فداکار از

والو به کارگردانی سجاد قنبرپور از اردبیل

خانم و آقای فلانی به کارگردانی شیرین قره داغی از تهران

اینجا جایی برای فرود نیست به کارگردانی رضا جمالی از اردبیل

به وقت جدید یا قدیم؟ به کارگردانی کیان حجازی از تهران

اضافه بار به کارگردانی یاس میلانی از تهران

او که اهلی نشد به کارگردانی صالح کاشفی از تهران

اجباری به کارگردانی محمد جواد خورشا از تهران

کرگدن به کارگردانی آرمین پورمحمد از سنندج

کوه سفید به کارگردانی مهرداد حسنی از تهران

مگرالن به کارگردانی مریم زارعی از تهران

رآی به کارگردانی سپیده برنجی از تهران

محاق به کارگردانی کیوان عدالتی فرد از تهران

تاناکورا به کارگردانی حامد پری زاده , سیدمیثم حسنی , امیررضا رشتی از همدان

اپیلوگ به کارگردانی امین اکتسابی بناب , مهدی آذری از بناب

دابُر به کارگردانی سعید نجاتی از قم

بی‌ریختی به کارگردانی محمد رحمتی از تهران

پاندای قرمز به کارگردانی علی پاک نیا از تهران

کوچه به کارگردانی محمدرضا مصباح از تهران

مادر برفی به کارگردانی مرجان خسروی از تهران

سگ دعوا به کارگردانی علی عارف نسب از شاهرود

آزاده به کارگردانی میرعباس خسروی نژاد از تهران

ژوان به کارگردانی کاوه جاهد از سنندج

دیگری به کارگردانی سامان حسین پور , آکو زندکریمی از سنندج

باخ به کارگردانی مهران قربانی از تهران

گاومیش به کارگردانی ابراهیم اشرف پور از شوشتر

برادر به کارگردانی مهدیه محمدی از تهران

وودی آلن به کارگردانی عاطفه مولوی از تهران

امتحان به کارگردانی سونیا حداد از تهران

بیا پیش عمو به کارگردانی فرشاد ارشادی از تهران

زوزه‌مرد به کارگردانی رضا گمینی از تهران

دستور به کارگردانی فرشید عبدی از سنندج

فیلمرغ به کارگردانی امیرمسعود سهیلی از مشهد

بنفشه زار به کارگردانی آبتین سلیمی طاری از تهران

اکو به کارگردانی مهین صدری از تهران

به چیزی دست نزن به کارگردانی ارغوان حیدراسلام از تهران

لکه به کارگردانی شورش وکیلی از تهران

اِشغال به کارگردانی علی عزیزی از تهران

نفر سوم به کارگردانی پویا امین پوری از تهران

بچه مردم به کارگردانی جواد ستوده نیا از تهران

گوشت خوار به کارگردانی امیر حسین محسنی از تهران

اسباب بازی به کارگردانی نیما رحیم پور از تهران

حلق آویز به کارگردانی رقیه توکلی از یزد

جذر بیست سالگی به کارگردانی رقیه توکلی از یزد

لاری به کارگردانی مجید فرهنگ بافتانی از تهران

زرد خالدار به کارگردانی باران سرمد از تهران

شوفر به کارگردانی رضانجاتی از تهران

مطرود به کارگردانی امیر مهندسیان از تهران

شوان به کارگردانی بیژن زرین از تهران

بهتر از نیل آرمسترانگ به کارگردانی علیرضا قاسمی از تهران

دراپ به کارگردانی شاهین حق شعار از تهران

دم اژدها به کارگردانی سعید کشاورز از تهران

سونا به کارگردانی مریم مهدیه از تهران

موناکو به کارگردانی آرمان خوانساریان از تهران

بند به کارگردانی علیرضا میرزایی از تهران

آنکادر به کارگردانی مرتضی میر منتظمی از تهران

حلزون به کارگردانی سینا محمدیان از تهران

 

  • بخش مستند

گامی برای رفتن به کارگردانی ریبوار محمودپور از مریوان

آشو به کارگردانی جعفر نجفی از تهران

پنهان به کارگردانی شیرین برق نورد از تهران

آنها به کارگردانی رضا عبیات از تهران

آقای خیابان به کارگردانی مازیار کاظمی از تربت حیدریه

ماهیاک به کارگردانی فرح زارع مهرجردی از تهران

مانداک به کارگردانی افروز خانبلوکی از تهران

من باید پرواز کنم به کارگردانی غزاله رضوی از تهران

خانه روشنان به کارگردانی زهرا نیازی از اصفهان

آهسته و آرام به کارگردانی دلاور دوستانیان از خمام

جلیل و خلیل به کارگردانی روح الله اکبری از ایلام

کارواش به کارگردانی محسن سخا از پرند

آنجا که باد می وزد به کارگردانی مینا مشهدی مهدی از تهران

شهر آشوب به کارگردانی کریم فائقیان از بوشهر

آب.خاک .آتش به کارگردانی مهدی اسدی از تهران

چی دا به کارگردانی محسن کولیوندی از دهلران

باغ فرشته به کارگردانی علی دلکاری از تبریز

شما زنده اید آقای بدیعی؟ به کارگردانی مسعود عین آبادی از تهران

لِسِک به کارگردانی محمدرضا وطن دوست از تهران

گالین به کارگردانی عزت الله پروازه از اصفهان

 

  • بخش تجربی

وقتی «زنی که کنار گلدانِ پُرگلی نشسته» بعد از ۱۵۴ سال خسته میشود. به کارگردانی شهریار حنیفه از تهران

زندگی زیبا است به کارگردانی مصطفی رحیمی از تهران

امید به کارگردانی مهدی حسینقلی , مجتبی ضرغام پور از تهران

کناره به کارگردانی مجید شهبازی از تهران

تاشهای تهی به کارگردانی سهیل چیوائی از شهرقدس

امواج خیال به کارگردانی علی غلامی از تهران

صورتهای بی چهره به کارگردانی حسام رحمانی از تهران

صحنه ی تاریخ به کارگردانی سهند سرحدی از تهران

کمدی الهی به کارگردانی بهناز زحمتکش از یزد

درخت سفید به کارگردانی فریما خلیلی از تهران

مالوم به کارگردانی احسان سلطانی از ارومیه

به سبک زمین به کارگردانی پیام رضایی از تهران

گلوله های تعمید به کارگردانی زیور حجتی از اصفهان

تقاطع به کارگردانی حسن وحدانی آبریز از تبریز

اتاق نور به کارگردانی پویا عاقلی زاده از تهران

جنگ و صلح به کارگردانی احسان میرزایی از قزوین

السینور به کارگردانی احسان معجونی از تهران

لیمبو به کارگردانی تورج هیبتی از تهران

آقای ایکس به کارگردانی سیاوش نجف پور فرد از تهران

لذت های گناه آلود به کارگردانی مهدی فرد قادری از تهران

نگاه به کارگردانی سمیه سادات مکی نژاد , مریم سادات مکی نژاد از تهران

برف های سپید سرگردان به کارگردانی محمدرضا وطن دوست از تهران

رو- یا- رو به کارگردانی سید علیرضا حسینی از تهران

سوپ به کارگردانی تی یام یابنده از تهران

سایه های سنگین کلاغ به کارگردانی بهنام اسداللهی از تهران

تا ابد سکوت به کارگردانی سامان آریان پور از کرمانشاه

پیدایش به کارگردانی آبتین مظفری از تهران

 

  • بخش پویانمایی

یک نفر به کارگردانی محبوبه کلایی از قم

این سو ، آن سو به کارگردانی لیدا فضلی از تهران

کودک و صلح به کارگردانی کامران ابوذری از تهران

پلکان به کارگردانی سیامک واحد از تبریز

…رفت به کارگردانی سمانه فضل اله اسدی از تهران

آقای گوزن به کارگردانی مجتبی موسوی از تهران

چشمان سرخ به کارگردانی شهرام خوارزمی از تهران

کلاف به کارگردانی ملیحه غلامزاده از تهران

گرسنگی به کارگردانی زهرا رستم پور از تهران

این رویای من نبود به کارگردانی وریا نیک منش , مریم هاشم نژاد از زنجان

یکدیگر به کارگردانی سارا طبیب زاده از تهران

قصهی مردی که لب نداشت به کارگردانی میلاد شاه جانی از کرج

وینگ به کارگردانی بهزاد هاتف از اندیشه

جبیر به کارگردانی ریحانه میرهاشمی از تهران

خانه به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان سعدی از تهران

طغیان به کارگردانی ماژان کیمیایی اسدی , علیرضا احدنوری از همدان

ملکوت به کارگردانی فرنوش عابدی از تهران

ناهار در چمنزار به کارگردانی حمیدرضا بیات از تهران

پدر به کارگردانی محمد کیوان مرز از تهران

جسم خاکستری به کارگردانی سمانه شجاعی از تهران

زر زری کاکل زری به کارگردانی مهین جواهریان از تهران

سیم ششم به کارگردانی بهرام عظیمی از تهران

هویت به کارگردانی علیرضا صالحی از تهران

فرفره به کارگردانی شیوا ممتحن از تهران

خورده شده به کارگردانی محسن رضاپور از تهران

افسانه کوه اژدها به کارگردانی اصغر صفار , عباس جلالی یکتا از تهران