فراخوان سومین نمایشگاه عکس «ایران من» منتشر شد

فروش و نمایش آثار عکاسان همزمان با چهلمین جشنواره فیلم کوتاه تهران؛

فراخوان سومین نمایشگاه عکس «ایران من» منتشر شد

آژانس عکس ایران همزمان با برگزاری چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، سومین نمایشگاه و بازار عکس «ایران من» را به صورت رقابتی برگزار می‌کند.

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سومین نمایشگاه و فروشگاه عکس «ایران من» با هدف ایجاد بستر مناسب برای رشد و تعالی عکاسان جوان، معرفی جاذبه‌های گردشگری و ظرفیت‌های فرهنگی و هنری ایران، ایجاد زمینه ارتباط و تعامل عکاسان و فراهم کردن بستر انتقال تجربه، فراهم آوردن امکان فروش آثار هنرمندان عکاس در جهت حمایت از عکاسان و بازنمایی طبیعت زیبای ایران، همزمان با برگزاری چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه که با تکیه بر محورهای آداب و رسوم و فرهنگ‌­های اقوام ایران اسلامی، ظرفیت­‌های گردشگری و جاذبه­‌های میراث فرهنگی کشور و طبیعت زیبای ایران برگزار می‌شود، همراه با فروشگاه خواهد بود و امکان فروش آثار عکاسان حاضر در سومین نمایشگاه «ایران من» به دو صورت چاپی و دیجیتال، فراهم است.

علاقه‌مندان می‌توانند تا حداکثر تا ۱۰ مردادماه ۱۴۰۲ نسبت به ثبت نام و ارسال آثار خود اقدام فرمایند.

بازار عکس «ایران من» به صورت انحصاری و در محل جشنواره در تاریخ ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۲ برگزار می‌شود؛ تمامی عکس‌های بازار توسط هیات داوران مورد داوری قرار خواهد گرفت و آثار برتر در ایام برگزاری چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی خواهند شد.

چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان‌ماه ۱۴۰۲ به دبیری مهدی آذرپندار برگزار خواهد شد.

متن کامل آیین‌نامه سومین نمایشگاه عکس «ایران من»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *