در پنجمین روز از جشنواره فیلم کوتاه تهران؛ محمدرضا فرزاد از «طراحی ایده محور موضوع و زبان فیلم» می‌گوید

در پنجمین روز از جشنواره فیلم کوتاه تهران؛ محمدرضا فرزاد از «طراحی ایده محور موضوع و زبان فیلم» می‌گوید

نشست مجازی «طراحی ایده محور موضوع و زبان فیلم» از سری نشست‌های تخصصی مجازی «۳۸-۲۰» با ارائه محمدرضا فرزاد همزمان با پنجمین روز سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران برگزار می‌شود.

به‌گزارش ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، امروز شنبه اول آبان‌ماه و همزمان با پنجمین روز از جشنواره سی‌وهشتم، چهار نشست تخصصی مجازی «۳۸-۲۰» از ساعت ۱۱ تا ۲۰:۳۰ برگزار می‌شود.

اولین نشست مجازی در آخرین روز جشنواره از ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ به موضوع «سینمای تجربی و انجمن سینمای جوانان ایران» با حضور سعید پوراسماعیلی، مسعود مددی و عطا مجابی اختصاص خواهد داشت.
«طراحی ایده محور موضوع و زبان فیلم» عنوان دومین نشست مجازی روز پنجم جشنواره سی‌وهشتم است که با حضور محمدرضا فرزاد و از ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ برگزار می‌شود.
سومین نشست مجازی روز پنجم جشنواره به «فیلم مستند-تجربی معاصر» اختصاص دارد که با ارائه لیا جوواناتزی بلترامی از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ میزبان علاقه مندان خواهد بود.
در آخرین نشست مجازی در آخرین روز جشنواره هم بادی مینک به ارائه نکاتی درباره «عناصر سینمای تجربی» خواهد پرداخت که علاقه مندان از ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ می‌توانند به‌صورت مجازی در آن حضور داشته باشند.
نشست‌های مجازی سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در ایام برگزاری هر روز با اجرای عطا مجابی و ترجمه غزال بخت‌آزاد برگزار می‌شود.

سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تا ۲ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) در حال برگزاری است. این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *