در روز ششم جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد؟

در روز ششم جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد؟

در روز ششم جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد؟

شب شاهدان سینما، نشست «سینما و یک دیدگاه» با حضور احمدرضا درویش، نشست «سایکو کینوشیتا» دبیر جشنواره انیمیشن هیروشیما، و نشست های بررسی آثار مسابقه ملی از مهمترین برنامه های روز ششم سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران است.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم کوتاه تهران، در آخرین روز جشنواره سی و سوم یکشنبه ۲۳ آبان که با عنوان روز «شاهدان سینما» نامگذاری شده است، از ساعت ۱۹:۳۰ در سالن ۲ برنامه ویژه این روز برگزار می شود.

از ساعت ۱۵:۳۰ در سالن ۲ «سایکو کینوشیتا» دبیر جشنواره انیمیشن هیروشیما درباره این جشنواره صحبت می کند. همچنین از ساعت ۱۷:۳۰ در سالن ۳ احمدرضا درویش در نشست «سینما و یک دیدگاه» درباره سینمایش «از ابتدا تا رستاخیز» می گوید. در همین ساعت نشست بررسی آثار داستانی و تجربی بخش مسابقه ملی توسط انجمن فیلم کوتاه در سالن ۲ برگزار می شود.

در آخرین برنامه روز ششم نیز نشست بررسی آثار مستند ساعت ۲۱:۳۰ در سالن ۲ و نشست آثار پویانمایی در همین ساعت در سالن سه برگزار  می شود.

برنامه نمایش فیلم ها نیز مطابق روزهای گذشته در سئانس های ۱۳:۳۰، ۱۵:۳۰، ۱۷:۳۰، ۱۹:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن های مختلف آغاز می شود.

برنامه کامل روز پایانی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به شرح زیر است:

سالن یک

ساعت ۱۳:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ مستند:

ناخدا سلیمان/ سعادتعلی سعیدپور/ ۲۵ دقیقه/ تبریز

درحصار/ محسن اردستانی رستمی/ ۲۵ دقیقه/ تهران

بَرد/ حمید جعفری/ ۲۵ دقیقه/ تهران

پست ۱۳/ سید امین موسوی و حسین درازی/ ۱۶ دقیقه/ اردبیل

ساعت ۱۵:۳۰- مسابقه بین الملل/ نمایش دوم

نجوای سکوت/ والنه دُ والک/ داستانی/ ۱۸ دقیقه/ بلژیک۰

جایی برای مبارزه/ ماتیاس لوتزکی/ مستند/ ۱۴ دقیقه/ اندونزی

صید شبانه/ آنا آلتبرگ/ تجربی/ ۷ دقیقه/ برزیل

هدیه کریسمس/ امانوئل کو/ داستانی/ ۱۲ دقیقه/ فرانسه

شکوفایی/ پائول شینول/ مستند/ ۱۴ دقیقه/ ایالات متحده

ثمره/ گرهارد فونک/ انیمیشن/ ۷ دقیقه/ آلمان

بازگشت/ الکسی پالویان/ داستانی/ ۱۰ دقیقه/ آلمان

هستی/ کمال پرناک/ داستانی/ ۱۰ دقیقه/ ایران

ساعت ۱۷:۳۰- مسابقه بین الملل:

ماهیگیران/ گرل یوان/ داستانی/ ۱۲ دقیقه/ فرانسه

ارل کینگ، پادشاه جنگل/ ژرژ شیزگبل/ انیمیشن/ ۶ دقیقه/ سوئیس

رویای سونیا/ دیه گو سارمینتو/ مستند/ ۱۴ دقیقه/ پرو

سوزن بان/ مهدی خرمیان/ انیمیشن/ ۱۰ دقیقه/ ایران

ارکستر کوچک با سازهای زهی/ کاتارینا بلانکن/ تجربی/ ۹ دقیقه/ آلمان

هنر آزاد/ نیکلا برو/ داستانی، انیمیشن/ ۴ دقیقه/ فرانسه

راه آهن/ گانر برگدال و آنیکا کارلسون برگدال/ مستند/ ۱۴ دقیقه/ سوئد

هنوز نه/ آرین وزیردفتری/ داستانی/ ۱۵ دقیقه/ ایران

ساعت ۱۹:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ داستانی:

لام تا کام/ محسن بانصیری/ ۲۳ دقیقه/ تهران

رقاصک/ امیر هنرمند/ ۲۵ دقیقه/ تهران

ضد آب/ داود رضائی/ ۱۵ دقیقه/ تهران

هبوط/ مصطفی سیاری/ ۱۰ دقیقه/ تهران

رو به رو/ امیر باشتی/ ۲۰ دقیقه/ کرج

ساعت ۲۱:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ داستانی:

مات/ محمد داودی/ ۲۸ دقیقه/ مشهد

درپیکر/ مهدی آقاجانی/ ۲۴ دقیقه/ تهران

تناوب/ علی خوشدونی فراهانی/ ۱۰ دقیقه/ تهران

کچ/ مهرداد حسنی/ ۱۴ دقیقه/ رفسنجان

آز/ محمد مجلل نجار/ ۱۴ دقیقه/ یزد

سالن دو

ساعت ۹- کارگاه فیلمنامه نویسی فرهاد توحیدی

ساعت ۱۵:۳۰- نشست «سایکو کینوشیتا» دبیر جشنواره هیروشیما با حضور دکتر فاطمه حسینی شکیب و سعید توکلیان

ساعت ۱۹:۳۰- بررسی آثار مسابقه ملی- داستانی و تجربی

ساعت ۲۱:۳۰- بررسی آثار مسابقه ملی- مستند

سالن سه

ساعت ۱۷:۳۰- نشست «سینما و یک دیدگاه» با حضور  احمدرضا درویش

ساعت ۱۹:۳۰- شب شاهدان سینما

ساعت ۲۱:۳۰- بررسی آثار مسابقه ملی پویانمایی

سالن چهار

ساعت ۱۳:۳۰- مسابقه بین الملل:

سگ ماده (کوکوته)، داستان یک سگ/ پاچکو ایبورا/ داستانی/ ۲۸ دقیقه/ اسپانیا

گینکو و کینکو/ ژی لو/ انیمیشن/ ۵ دقیقه/ آلمان

یک روز/ موتوتاکه ماکیشیما/ تجربی/ ۷ دقیقه/ انگلستان

پیانوی کاغذی/ هیونکی مین/ داستانی/ ۱۰ دقیقه/ کره جنوبی

آب های جاری/ دیه گو زون/ مستند/ ۲۳ دقیقه/ برزیل

طوفان حسرت/ سباستین ماگیانی و اولیویه ویدال/ داستانی/ ۱۹ دقیقه/ فرانسه

سالن ۱۵:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ تجربی:

مرگ موقتی زنبورها/ مریم فیروزی/ ۲۷ دقیقه/ تهران

سبز، آبی، گیتار/ آذین حمیدنیا/ ۷ دقیقه/ تربت حیدریه

احوالات سگی/ مسعود عین آبادی/ ۸ دقیقه/ تهران

شیربازی/ رضا حیدری نسب/ ۳ دقیقه/ تهران

دختر تاریکی/ آیسان فایقی و حسن وحدانی آبریز/ ۱۱ دقیقه/ تبریز

انجماد عقربه/ عباس عمرانی بیدی/ ۱۵ دقیقه/ سبزوار

بازگشت/  احسان ملازاده/ ۵ دقیقه/ مشهد

دنیای وارونه/ میدیا کیاست و فاتح شافعی/ ۳ دقیقه/ تهران

بازی روی ماه/ سامان آریان پور/ ۹ دقیقه/ کرمانشاه

جاده کاغذی/ سحر طرزی/ ۳ دقیقه/ تهران

تایمولوژی/ وحید مباشری و علی لاوری/ ۴ دقیقه/ شیراز

ساعت ۱۷:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ مستند:

هند مینی/ دلاور دوستانیان/ ۳۰ دقیقه/ کرج

تشریفات خصوصی/ سجاد ایمانی/ ۲۹ دقیقه/ نورآباد ممسنی

بهتر از زندگی/ ماهان خمامی پور/ ۳۰ دقیقه/ تهران

ساعت ۱۹:۳۰- مسابقه بین الملل/ اسلام و صلح جهانی:

گذشته/ وثاب الصگر/ داستانی/ ۱۴ دقیقه/ عراق

ﻣﺎﻝ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ!/ ﻣﺮﯾﻢ ﮐﺸﮑﻮﻟﯽ ﻧﻴﺎ/ انیمیشن/ ۶ دقیقه/ ایران

مرگ معصومیت/ یونس نماز/ داستانی/ ۶ دقیقه/ ترکیه

ﻋﺮﺍﻕ ؛ ﺳﺎﻝ ﻫﺎی ﺑﻴﻢ ﻭ ﺍﻣﻴﺪ/ فرشاد اکتسابی/ تجربی/ ۳ دقیقه/ ایران

سرزمین گمشده/ هوارز محمد/ داستانی/ ۹دقیقه/ عراق

حریم امن/ لوکا اینوسنتی/ مستند/ ۴ دقیقه/ ایتالیا

عکس/ باقر الربیعی/ داستانی/ ۶ دقیقه/ عراق

رقاصک/ امیر هنرمند/ داستانی/ ۲۵ دقیقه/ ایران

سلام/ تارک رفول/ مستند/ ۲۳ دقیقه/ بلژیک

قضاوت/ ﻣﺤﻤﺪ ﺍﺳﻔﻨﺪﯾﺎﺭی/ داستانی/ ۱۴ دقیقه/ ایران

فروشنده بخور/ سعد العصامی/ داستانی/ ۱۴ دقیقه/ عراق

ساعت ۲۱:۳۰- مسابقه بین الملل:

جزر و مد سفید/ ماری فَژ/ تجربی، داستانی/ ۱۴ دقیقه/ فرانسه

هالوکس/ توماس هنینگ/ انیمیشن/ ۱۰ دقیقه/ آلمان

امپراطوری غربی/ متیو لو لی/ مستند/ ۲۶ دقیقه/ فرانسه

آنها ما را دشمن می نامند/ پیم زویر/ تجربی، مستند/ ۷ دقیقه/ هلند

به سوی دریا/ اوفوک چاووس/ داستانی/ ۱۲ دقیقه/ ترکیه

ویسنتا/ کارلا والنسیا/ انیمیشن، مستند/ ۵ دقیقه/ اکوادور

خداحافظی/ کلارا روکه/ داستانی/ ۱۵ دقیقه/ اسپانیا

 

سالن پنج

ساعت ۱۳:۳۰- مسابقه فیلم های کشور های آسیایی:

مستِ قلندر/ دیویج روپچند/ داستانی/ ۱۵ دقیقه/ هند

یک گام به جلو/ سانژار بکژانوف/ تجربی/ ۱۱ دقیقه/ قزاقستان

باران آهسته می بارد/ سعید نجاتی/ داستانی/ ۱۵ دقیقه/ ترکیه – ایران

سوریه، عشق من/ هایک ماتِئوسیان/ داستانی/ ۵ دقیقه/ ارمنستان

تفنگ، شغال، گرگ و پسر/ ولید مؤنس/ داستانی/ ۱۸ دقیقه/ لبنان

آموزگار ارشد/ مو شا/ داستانی/ ۲۴ دقیقه/ چین

آینه های پریده رنگ/ سالم صلواتی/ داستانی/ ۱۶ دقیقه/ ایران

ساعت ۱۵:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ داستانی:

تو فقط مادر من باش/ رقیه توکلی گرد فرامرزی/ ۱۵ دقیقه/ یزد

آینه های پریده رنگ/ سالم صلواتی/ ۱۶ دقیقه/ سنندج

هستی/ کمال پرناک/ ۱۰ دقیقه/ تبریز

اشیا گمشده/ حامد نجابت/ ۱۶ دقیقه/ تهران

قرص برنج/ امیرحسین کرمی/ ۳۰ دقیقه/ تهران

ساعت ۱۷:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ داستانی:

نسبت خونی/ حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری/ ۳۰ دقیقه/ کرمان

اول پاییز/ عادل تبریزی/ ۱۲ دقیقه/ مشهد

از حسکه با عشق/ محمد فراهانی/ ۹ دقیقه/ تهران

ملاقات/ سجاد عسگرپور/ ۱۶ دقیقه/ تهران

خانه سفید/ ارسطو  مفاخری/ ۲۰ دقیقه/ سنندج

ساعت ۱۹:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ مستند:

اوسیا/  علیرضا دهقان/ ۳۰ دقیقه/ یزد

نگینی بر خاک/ محمدحسن عابدی نژاد/ ۳۰ دقیقه/ سمنان

آقا جلال و مستر رابرت/ ابوالفضل توکلی/ ۳۰ دقیقه/ تهران

ساعت ۲۱:۳۰- مسابقه سینمای ایران/ پویانمایی:

صورتی/ محبوبه محمدزکی/ ۵ دقیقه/ تهران

زالزالک/ ایرج محمدی رزینی/ ۶ دقیقه/ تهران

باران من/ میرتوحید رضوی/ ۷ دقیقه/ پردیس

درباره اش فکر کن/ فائزه سپهر صادقیان/ ۵ دقیقه/ تهران

پگاسوس/ اشکان رهگذر/ ۴ دقیقه/ تهران ( خارج از مسابقه )

رویای بیداری/ شفیقه آسانی/ ۴ دقیقه/ مشهد

یک لحظه عشق/ مرتضی بهرامی/ ۱ دقیقه/ تهران

زیر پوست برف/ لیلا وفادار قهفرخی/ ۵ دقیقه/ شهرکرد

درخت پرتقالی/ امیرهوشنگ معین/ ۷ دقیقه/ تهران

روح انگیز/ المیرا باقرزاده/ ۶ دقیقه/ مشهد

من، پنجره و گربه/ فاطمه گودرزی/ ۹ دقیقه/ تهران

مینی فارم/ اسماعیل علیزاده و فرزانه قبادی/ ۴ دقیقه/ سمنان

ماشین شیطان/ مجتبی اسماعیل زاده/ ۱۱ دقیقه/ تهران (خارج از مسابقه)

سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ۱۸ تا ۲۴ آبان به دبیری فرید فرخنده کیش در پردیس چارسو برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.