حمایت انجمن سینمای جوانان ایران از دانش‌آموزان فیلمساز جشنواره رشد

حمایت انجمن سینمای جوانان ایران از دانش‌آموزان فیلمساز جشنواره رشد

 

گزیده‌ای از فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در جشنواره رشد به نمایش در خواهد آمد و میزگردی در زمینه فیلمسازی دانش‌آموزی برگزار خواهد شد.

به گزارش ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، در دیدار سید صادق موسوی، مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران و وحید نیکخواه آزاد، دبیر جشنواره‌ فیلم رشد، ضمن توافق بر همکاری گسترده‌ انجمن سینمای جوانان ایران و جشنواره‌ فیلم رشد، از حمایت انجمن از برگزیدگان بخش دانش‌آموزان فیلمساز چهل و هشتمین جشنواره فیلم رشد تأکید شد.

بر اساس این توافق، امتیاز شرکت رایگان در دوره‌های آموزشی انجمن سینمای جوانان ایران به ١۵ فیلمساز دانش‌آموز راه یافته به بخش رقابتی جشنواره‌ رشد اعطا می‌شود. علاوه بر این انجمن سینمای جوانان ایران با اهدای جایزه نقدی به برگزیدگان نهایی این بخش، از آنان تقدیر و حمایت می‌کند.

مطابق این توافق گزیده‌ای از فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در جشنواره رشد به نمایش در خواهد آمد و میزگردی در زمینه فیلمسازی دانش‌آموزی برگزار خواهد شد.

همچنین انجمن سینمای جوانان ایران امکان حضور فعّال همکاران جشنواره‌ رشد در زمان برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران را فراهم می‌کند تا اعضای انجمن سینمای جوانان ایران و شرکت‌کنندگان در این جشنواره، با بخش‌ها و برنامه‌ها جشنواره‌ رشد آشنا شوند و به عضویت کانون‌ فیلم رشد درآیند.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به منظور شناسایی و معرفی برترین آثار کوتاه در سطح ملی و بین‌المللی و همچنین ایجاد رقابت سازنده بین فیلم‌سازان ۱۸ تا ۲۲ آبان‌ماه ۹۷ به دبیری سیدصادق موسوی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *