برندگان ۱۳۹۶

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

« آرای هیأت داوران سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران »

 

 

  1. بهترین فیلم در بخش «ایمان و امید از نگاه انسان معاصر»

تندیس جشنواره و مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به  آقای ” جمیل عامل صادقی ” برای فیلم داستانی  جایی برای آرامش

 

  1. بهترین فیلم در بخش «حقوق شهروندی»

تندیس جشنواره و مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به  آقای  “رضا مجلسی ”   برای فیلم مستند به کجا می رویم؟ “

 

  1. دیپلم افتخار بهترین دستاورد:

 

از میان ۳ کاندید دریافت جایزه

  • پوریا پیشوایی برای خلاقيت در ساختار و تلاش برای اجراي متفاوت در فیلم   تاسوکی
  • عاطفه محرابی” برای خلق فانتزی فیلم   #ساعت چهار “
  • میلاد موحدی برای موسیقی متن فیلم ” جمشید، مرثیه ای برای یک اسطوره “

دیپلم افتخار و مبلغ  ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال اهدا می شود به آقای  ” پوریا پیشوایی   برای فیلم  تاسوکی “

 

  1. دیپلم افتخار بهترین بازیگری:

از میان ۵ کاندید دریافت جایزه

  • ” سونیا سنجری ” برای بازی در  فیلم “سایه فیل”
  • “مریم نور محمدی” برای بازی در  فیلم  “زیرآب”
  • “بابک بهشاد” برای بازی در فیلم  شب تولد
  • “سهیل قنادان” برای بازی در فیلم  ناگهان
  • “مهدی حسینی نیا” برای بازی در  فیلم های “سوادکوهی”  و  ” همسایه ها “

دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن و مبلغ ۲۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال اهدا می شود به خانم ” سونیا سنجری برای فیلم          ” سایه فیل

دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد و مبلغ ۲۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال اهدا می شود به آقای مهدی حسینی نیا برای فیلم           ” سوادکوهی “

 

  1. در بخش بهترين صداي فيلم (صداگذاری و صدابرداری)

از میان ۶ کاندید دریافت جایزه

  • “مسیح حداد پورسراج”  و  ” آرش قاسمی ”    برای  فیلم  ” آرا “
  • ” هادی معنوی پور” و ” حسین قورچیان ”    برای فیلم   ” تاسوکی”
  • ” حسن شبانکاره” و ” مهرشاد ملکوتی ”       برای فیلم   ” ترخیص “
  • ” حسن سلمانی” و ” محمد مهدی جواهری ” برای فیلم    ” حیوان”
  • “رشید دانشمند” و ” سید علیرضا علویان ” برای فیلم   “خوابگردها “
  • ” علی صفایی فر”  و ” حسین قورچیان ”   برای فیلم   ” کل به جزء “

تنديس جشنواره و مبلغ ۶۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقایان علی صفایی فر  و حسین قورچیان برای صدای فیلم تجربی کل به جزء

 

  1. در بخش بهترين تدوين

از میان ۶ کاندید دریافت جایزه

  • ” مهدی اسدی” برای فیلم   ” جمعه قالی “
  • ” علی مسلمی” برای فیلم    “حیوان “
  • ” عماد خدابخش ” برای  فیلم   ” زونا “
  • ” محمد نجاریان ” برای فیلم   ” شب تولد “
  • “بهنام عابدی” برای فیلم    ” فاش “
  • ” حمید نجفی راد ” برای فیلم   ” ناگهان “

تنديس جشنواره و مبلغ ۶۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقای  “عماد خدابخش برای فیلم داستانی “زونا” 

 

  1. در بخش بهترین فیلمبرداری

از میان ۷  کاندید دریافت جایزه

  • “پیمان عباس زاده ” برای فیلم ” آرا “
  • “مسعود امینی تیرانی ” برای فیلم  “تاریکی “
  • ” پوریا پیشوایی ” برای فیلم ” تاسوکی”
  • ” علی آبپاک ” برای فیلم ” حیوان”
  • “علی قاضی” برای فیلم  ” خوابگردها “
  • ” اشکان اشکانی” برای فیلم  ” زونا  “
  • “حامد حسینی سنگری” برای فیلم   “فاش”

تنديس جشنواره و مبلغ ۶۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال مشترکاً اهدا می شود به آقای “ حامد حسینی سنگری ” برای فیلمبرداری فیلم  داستانی ” فاش  و آقای  “علی قاضی برای فیلمبرداری فیلم داستانی “خوابگردها

 

  1. در بخش بهترين فيلمنامه

از میان ۶ کاندید دریافت جایزه

  • ” بهرام و بهمن ارک” برای  فیلم  “حیوان”
  • ” آرمان خوانساریان” برای فیلم  “سایه فیل “
  • ” محمد رضا مجد ”  برای فیلم  ” سوادکوهی “
  • ” امید شمس ” برای  فیلم   “شب تولد  “
  • ” الهه اذکاری” برای فیلم  ” ناگهان”
  • ” علیرضا قاسمی” برای فیلم   ” وقت نهار “

تنديس جشنواره و مبلغ ۷۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقای  “امید شمس برای فیلم داستانی “شب تولد”

  1. بهترين فيلم پويانمايي

از میان ۶  کاندید دریافت جایزه

  • ” آدم خانگی” ساخته ی “مرضیه ابرار پایدار”
  • ” ایکی” ساخته ی ” پرستوکاردگر”
  • “دارزا” ساخته ی  ” ایرج محمدی رزینی”
  • “داش آکل” ساخته ی ” هاجر مهرانی”
  • “جمشید، مرثیه ای بریک اسطوره ” ساخته ی ” معین صمدی”
  • “یال و کوپال” ساخته ی  ” شیوا صادق اسدی “

تنديس جشنواره و مبلغ ۸۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به خانم ” پرستو کاردگر  برای فیلم  ” ایکی “

  1. بهترين فيلم مستند

از میان ۶  کاندید دریافت جایزه

  • “بایداق” ساخته ی   “محمد هادی اسفندیاری”
  • “به کجا می رویم؟” ساخته ی  ” رضا مجلسی”
  • “پل سیاه” ساخته ی  ” ایوب مروانی پور”
  • “جمعه قالی” ساخته ی   “مهدی اسدی”
  • “سوزنگرد” ساخته ی    “معصومه نور محمدی”
  • “گُنج ”    ساخته ی    “آرمان قلی پور دشتکی”

تنديس جشنواره و مبلغ ۸۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به  آقای “مهدی اسدی  برای فیلم جمعه قالی

  1. بهترين فيلم تجربي

از میان ۵ کاندید دریافت جایزه

  • “امتداد ”  ساخته ی   “مهناز شبانی پور “
  • “زیر آب” ساخته ی   “جابر رمضانی”
  • “کابوس نامه” ساخته ی   “فرهاد غلامی”
  • “کل به جزء” ساخته ی ” سید وحید حسینی نامی”
  • “نشخوار ” ساخته ی  “مجید فرهنگ بافتانی”

تنديس جشنواره و مبلغ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقای  “فرهاد غلامی  برای فیلم ” کابوس نامه “

  1. بهترين كارگرداني فيلم داستاني

از میان ۷  کاندید دریافت جایزه

  • “یوسف کارگر” برای  فیلم  ” آرا  “
  • ” آزاده موسوی” برای  فیلم  ” ترخیص “
  • ” بهمن و بهرام ارک ” برای فیلم   “حیوان”
  • ” آرمان خوانساریان” برای   فیلم   “سایه فیل”
  • ” امید شمس” برای   فیلم   “شب تولد “
  • ” احسان مختاری” برای   فیلم   “فاش”
  • “درناز حاجیها” برای   فیلم های “مارلون”  و “مرضیه”

تنديس جشنواره و مبلغ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال مشترکاً اهدا می شود به آقای ” آرمان خوانساریانبرای کارگردانی فیلم  “سایه فیلو   آقایان  “بهمن و بهرام ارک برای کارگردانی فیلم حیوان

 

  1. جایزه ویژه هیأت داوران

تندیس جشنواره و  مبلغ ۱۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال اهدا می شود به ” درناز حاجیها “ برای فیلم های داستانی         ” مرضیه ” و ” مارلون ”

 

  1. جايزه بهترين فيلم در بخش سينماي ايران

از میان ۵  کاندید دریافت جایزه

  • “مدرسه ملی سینما، بهمن و بهرام ارک”  برای   فیلم  ” حیوان”
  • ” آرمان خوانساریان و انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر تهران” برای فیلم  ” سایه فیل “
  • “مدرسه ملی سینما و امید شمس ”  برای  فیلم  ” شب تولد”
  • ” درناز حاجیها ” برای  فیلم   “مارلون “
  • ” بهنام عابدی و حامد حسینی سنگری ” برای فیلم  ” فاش “

تنديس جشنواره و مبلغ ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال اهدا می شود به آقایان ” بهمن و بهرام ارک برای فیلم      حیوان

 

  1. جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران

تنديس جشنواره و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۰ ریال اهدا می شود به ” آقایان بهمن و بهرام ارک ” برای فیلم داستانی ” حیوان”

 

  1. بهترین فیلم در بخش کتاب و سینما

از میان ۷  کاندید دریافت جایزه

– “حضور” ساخته ی ” آبتین سلیمی‌”

– “خروس‌ها” ساخته ی ” امیررضا جلالیان ”

– ” ماه سمن‌بر” ساخته ی “نجمه خیری”

– “چغوک زرد” ساخته ی ” سمیرا قنبریان ”

– “مانیکور” ساخته ی ” آرمان فیاض‌مجتهدی ”

– “جمشید؛ مرثیه‌ای بر یک اسطوره” ساخته ی ” معین صمدی ”

– ” داش آکل”  ساخته ی  “هاجر مهرانی ”

دیپلم افتخار و مبلغ ۸۰.۰۰۰.۰۰۰  ریال اهدا می شود به آقای ” آبتین سلیمی” برای فیلم داستانی “حضور”

تندیس جشنواره و مبلغ ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال مشترکاً اهدا می شود به آقای “معین صمدی” برای فیلم پویانمایی “جمشید؛ مرثیه‌ای بر یک اسطوره” و خانم “هاجر مهرانی” برای فیلم پویانمایی ” داش آکل”