باهدف نهادینه سازی پرداخت حقوق مادی و معنوی فیلم سازان فیلم کوتاه:نمایش فیلم های مستقل در پاتوق فیلم کوتاه حق رایت دریافت می کنند

باهدف نهادینه سازی پرداخت حقوق مادی و معنوی فیلم سازان فیلم کوتاه:نمایش فیلم های مستقل در پاتوق فیلم کوتاه حق رایت دریافت می کنند

فرید فرخنده کیش از پرداخت حقوق نمایش فیلم های کوتاه مستقلی که در پاتوق فیلم کوتاه نمایش داده خواهند شد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران با هدف نهادینه سازی پرداخت حقوق مادی و معنوی فیلم سازان فیلم کوتاه اعلام کرد: برای نخستین بار در جهت حمایت از خانواده فرهیخته و فهیم فیلم کوتاه، انجمن سینمای جوانان ایران حق رایت فیلم های کوتاهی که متقاضی نمایش در پاتوق فیلم کوتاه هستند را پرداخت می کند.

وی بااشاره به این موضوع که پاتوق فیلم کوتاه “سینما آینده” به زودی علاوه بر تهران در سراسر کشور برگزار خواهد شد افزود: خانواده فیلم کوتاه با حضور جوانان خلاق و کوشا، امروز نقش مهم و حیاتی ای را در بدنه سینمای کشور ایفا می کنند. انجمن سینمای جوانان ایران نیز با افتخار در تلاش است با بضاعت اندک خود در راستای حمایت و فرهنگ سازی در این عرصه پر افتخار قدم بردار.

پاتوق فیلم کوتاه “سینماآینده” هر هفته دوشنبه ها ساعت ۱۸در سالن شماره ۳ پردیس سینما چارسوی تهران برگزار می شود و به زودی توسط دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *