بازیگر فیلم «تشک مواج»: توجه به ناشنوایان در سینمای کوتاه اتفاقی ارزشمند است

بازیگر فیلم «تشک مواج»: توجه به ناشنوایان در سینمای کوتاه اتفاقی ارزشمند است

بازیگر ناشنوای فیلم «تشک مواج» گفت: برای من بسیار ارزشمند است که در این جشنواره به ناشنوایان توجه شده است، چراکه متاسفانه خیلی کم برای ناشنوایان فیلم ساخته می شود و همین توجه بسیار اهمیت دارد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، علی محمودی بازیگر ناشنوا فیلم «تشک مواج» بیان کرد: فیلم تشک مواج فیلمی بود که من در آن با افراد شنوا ارتباط برقرار می کردم، این فیلم به ارتباطات آسان میان افراد ناشنوا و شنوا اشاره دارد.
وی افزود: در این فیلم از زبان اشاره استفاده شده است و نشان می دهد که ارتباط گیری میان افراد شنوا و ناشنوا چه قدر راحت است.
این بازیگر خاطر نشان کرد: برای من بسیار ارزشمند است که در سینمای کوتاه به ناشنوایان توجه شده است، چراکه متاسفانه خیلی کم برای ناشنوایان فیلم ساخته می شود و همین توجه بسیار اهمیت دارد.

محمودی عنوان کرد: این فیلم موجب شد که من برای اولین بار بازی کنم و به جشنواره بیایم و بسیار خوشحالم که به این عرصه وارد شدم.

نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱ تا ۵ بهمن‌ماه ۹۹ صورت می‌گیرد. این رویداد به دبیری سید صادق موسوی ششم بهمن‌ نیز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *