آرای هیئت داوران بخش ملی
سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران
بهترین فیلم با موضوع فرهنگ بومی
دیپلم افتخار و مبلغ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال: فیلم مستند اهل آب ساخته آزاده بی زار گیتی
بهترین فیلم با موضوع هویت ملی
تقدیر از فیلم صفِ سلام ساخته هادی آفریده
دیپلم افتخار و مبلغ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : فیلم مستند برج رادکان ساخته حجت حیدری و احسان ملازاده
بهترین فیلم با موضوع دفاع مقدس
دیپلم افتخار و مبلغ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : فیلم پویانمایی چشمانداز خالی ساخته آقای علی زارع قناتنوی
بهترین بازیگری
دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : ندا جبرئیلی برای بازی در فیلم دربین
دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : سهیل قنادان برای بازی در فیلم برادر
دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : علیرضا ثانیفر برای بازی در فیلم تشریح
بهترین فیلمبرداری
کاندیداها :
- سینا کرمانی زاده برای فیلم رورانس
- داوود ملک حسینی برای فیلم دربین
- هادی بهروز برای فیلم بچه خور
- فرشاد محمدی برای فیلم تو هنوز اینجایی
- حامد حسینی سنگری برای فیلم جشن
- محمد رسولی برای فیلم بدل
تندیس جشنواره و مبلغ ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : سینا کرمانی زاده برای فیلم رورانس
بهترین تدوین:
کاندیداها:
- پویان شعلهور برای فیم مثل بچه آدم
- محمد نجاریان برای فیلم دربین
- اسماعیل علیزاده برای فیلم بچه خور
- کتایون پرمر و محد روحبخش برای فیلم تو هنوز اینجایی
- عماد خدابخش برای فیلم تشریح
تقدیر از آقای عماد خدابخش
تندیس جشنواره و مبلغ ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : کتایون پرمر و محمد روحبخش برای فیلم تو هنوز اینجایی
بهترین صدا :
کاندیداها:
- آرش قاسمی برای صداگذاری فیلم بچه خور
- کیان حجازی و فرشاد پاسدار برای صداگذاری فیلم ثبوت
- محمدمهدی جواهریزاده برای صداگذاری فیلم سرسام
- حسین قورچیان برای صداگذاری فیلم موج کوتاه
- حسین قورچیان برای صداگذاری پویانمایی گرگم و گله میبرم
تندیس جشنواره و مبلغ ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان بهترین صداگذاری: حسین قورچیان برای پویانمایی گرگم و گله میبرم
بهترین فیلم نامه
کاندیداها:
- سوگل رضوانی برای فیلم رورانس
- علی یار راستی برای فیلم دربین
- امید شمس برای فیلم قرار
- سیاوش شهابی برای فیلم تشریح
- آبان عسکری و محمد کارت برای فیلم بچه خور
- امین چادگانی برای فیلم برف تابستان
تقدیر از سیاوش شهابی و علییار راستی
تندیس جشنواره و مبلغ ۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : امید شمس برای فیلمنامه فیلم داستانی قرار
بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی
کاندیداها:
- صادق جوادی برای فیلم روباه
- محبوبه کلایی برای فیلم سینک
- جواد مطوری برای فیلم قطار
- امیرهوشنگ معین برای فیلم گرگم و گله میبرم
لوح تقدیر و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال: محبوبه کلایی برای فیلم سینک
تندیس جشنواره و مبلغ ۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال: صادق جوادی برای فیلم روباه
بهترین کارگردانی فیلم مستند
کاندیداها:
- سیدمصطفی فخاری نیری برای فیلم داستان عروسکها
- دلاور دوستانیان برای فیلم داستان فیکا و فیدان
- سجاد ایمانی برای فیلم جوکر
- حجت حیدری و احسان ملازاده برای فیلم برج رادکان
- الهام آقالری برای فیلم شهر زیبای من
تندیس جشنواره و مبلغ ۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال: سجاد ایمانی برای فیلم جوکر و سیدمصطفی فخاری نیری برای فیلم داستان عروسکها
بهترین کارگردانی فیلم تجربی
کاندیداها:
- عطا مجابی برای فیلم سینساید یا هیچکس باور نمیکنه ولی پلیس ها بیخودی افتادن دنبال من
- محمدمهدی رسولی برای فیلم کپسول
- پویا رضی برای فیلم نبودن
- علی همراز برای فیلم لاوراتوار
تندیس جشنواره و مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : پویا رضی برای فیلم نبودن
بهترین کارگردانی فیلم داستانی
کاندیداها:
- سوگول رضوانی برای فیلم رورانس
- محمد کارت برای فیلم بچه خور
- علی یار راستی برای فیلم دربین
- کتایون پرمر و محمد روحبخش برای فیلم تو هنوز اینجایی
- سیاوش شهابی برای فیلم تشریح
- حامد اصلانی برای فیلم S
- آرین وزیردفتری برای فیلم مثل بچه آدم
لوح تقدیر و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : محمد کارت برای فیلم بچه خور
تندیس جشنواره و مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : سوگل رضوانی برای فیلم رورانس
جایزه ویژه هیأت داوران در بخش فیلم های داستانی
تندیس جشنواره و مبلغ ۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : سیاوش شهابی برای فیلم تشریح
بهترین فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران
کاندیداها:
- رورانس به تهیهکنندگی سوگل رضوانی
- مثل بچه ادم به تهیهکنندگی مجید برزگر و انجمن سینمای جوانان ایران
- دربین به تهیهکنندگی علی یار راستی
- بچه خور به تهیهکنندگی سید مازیار هاشمی
- تشریح به تهیهکنندگی مریم کوهکن ، سوگل شهابی و انجمن سینمای جوانان ایران
- S ساخته به تهیهکنندگی بهنام سنایی و انجمن سینمای جوانان ایران
تندیس جشنواره و مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : علییار راستی برای فیلم داستانی در بین
بخش بهترین کتاب و سینما
موج کوتاه به کارگردانی محمد اسماعیلی براساس طرحی از غلامحسین ساعدی
بخش هنر و تجربه
فیلم روباه به کارگردانی صادق جوادی
فیلم برتر از نگاه انجمن فیلم کوتاه
فیلم تشریح به کارگردانی سیاوش شهابی