فیلم‌‌های منتخب بخش ملی

فیلم‌‌های منتخب بخش ملی

سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

بخش ملی- داستانی
  • جایی برای آرامش/ جمیل عامل‌صادقی/ مشهد
  • خوابگردها/ پویا نبی/ تهران
  • بازهم سکوت/ راضیه سراجی/ مشهد
  • تاسوکی/ پوریا پیشوایی/ تهران
  • مانیکور/ آرمان فیاض‌مجتهدی/ لاهیجان
  • ترخیص/ آزاده موسوی/ تهران
  • شب تولد/ امید شمس/ تهران
  • زونا/ طوفان نهان‌قدرتی/ تهران
  • حیوان/ بهمن ارک، بهرام ارک /تبریز
  • خاکسترنشین/ احسان شادمانی/ شیراز
  • تاریکی/ سعید جعفریان/ تهران
  • وقتی که ما می‌خوابیم/ میلاد دل‌آسا، شایان افشردی/ تبریز
  • حضور/ آبتین سلیمی‌طاری/ تهران
  • کلینر/ محمدرضا میقانی/ همدان
  • آخرهفته/ وحید بمانی/ شیراز
  • مانع بسته شدن در نشوید/ یاسمین ریزان/ تهران
  • گوش ماهی/ سیدعباس طاهری/ بوشهر
  • ساعت هشت/ پریسا حاجی‌نصیری/ تهران
  • سازاق/ علیرضا سلمانپور/ تبریز
  • پل/ سیدامین دریاباری/ تهران
  • بارسلونا/ کتایون پَرمَر، محمد روحبخش/ تهران
  • خروس‌ها/ امیررضا جلالیان/ قزوین
  • آرا/ یوسف کارگر/ ارومیه
  • درخت زیتون سعد/ احمد زایری/ اهواز
  • برای فروش/ علی بناییان/ بجنورد
  • آتن/ حسین شاعری/ تهران
  • مسکوت/ محمد ثریا/ تهران
  • چاکو/ مجید عیدان/ آبادان
  • نگاه/ فرنوش صمدی/ تهران
  • دوچرخه‌ها، بازوها، سیگارها/ امیرعلی واجدسمیعی/ سلمانشهر
  • اینترنت نامحدود/ احسان میرحسینی، بردیا یادگاری/ تهران
  • وقت نهار/ علیرضا قاسمی/ تهران
  • سَس/ داریوش (ارتوران) نجفی/ ارومیه
  • ناگهان/ حمید نجفی‌راد/ تهران
  • همسایه‌ها/ فرهاد غلامی/ تهران
  • مادرمرده/ حامد نجابت/ شیراز
  • فلامینگو/ امیر نجفی/ تهران
  • دریازدگی/ حامد اصلانی/ تهران
  • چله‌نشین/ امید میرزایی/ رفسنجان
  • تروفه/ اصغر لائی/ کرمانشاه
  • فاش/ احسان مختاری/ تهران
  • هیولا/ سیاوش شهابی , محمد تفضلی/ تهران
  • سوادکوهی/ محمدرضا مجد/ تهران
  • سایه فیل/ آرمان خوانساریان/ تهران
  • خوشحال و شاد و بیزارم/ ایمان فراهانی/ تهران
  • آریو والیبال؟! / محمد بخشی/ تهران
  • دوست. برادر. همسایه/ محمد ابراهیم عزیزی/ تهران
  • مرضیه/ دُرناز حاجی‌ها/ تهران
  • مارلون/ دُرناز حاجی‌ها/ تهران
  • گالد/ نسترن محسنی/ بندرعباس
  • # ساعت_چهار/ عاطفه محرابى/ تهران
بخش ملی- مستند
  • رویای آهنی / یاسر طالبی / ساری
  • دادا سلطنه / هادی احمدی / سنندج
  • مرز مه‌آلود / آتبین حسینی / تهران
  • سوزنگرد / معصومه نورمحمدی / تهران
  • مردمان سرزمین بلوط / نوراله فتاحی / تهران
  • پایان محدوده قانونی شهر/ بلال الفت، علی الفت / همدان
  • سارِو / محمد عبداللهی / بیرجند
  • من شیخ عبدالصاحب هستم / احمد معبودی / اهواز
  • جمعه قالی / مهدی اسدی / تهران
  • پدر بودن / مرتضی جذاب / تهران
  • دیِگو / علی شهابی‌نژاد / آبادان
  • بایداق / محمدهادی اسفندیاری / شیراز
  • وطن‌دار / مهتاب سلیمانی / تهران
  • ترانه باد / مرسده فلاح نژاد / ساری
  • من می‌مانم / فاطمه مرزبان / گرگان
  • پرندگان ماهی‌خوار / حبیب علوانی / آبادان
  • زیر بال‌های کاسپین / بابک مجیدی / آستارا
  • گُنج / آرمان قلی‌پور دشتکی / دشتک
  • پناهگاه حامی / حامد کلجه‌ای / قزوین
  • پلاستیک / اصغر بشارتی / قشم
  • بومی / کیومرث سرشار / خرم‌آباد
  • همسایه‌های رودخانه / کیوان فهیمی / تهران
  • به کجا می‌رویم؟ / رضا مجلسی / رشت
  • پیشاشو / رضا مجلسی / رشت
  • بومرنگ / پدرام ابوئی / یزد
  • پل سیاه / ایوب مروانی پور / اهواز
  • زوانتوس / رِشاد بالُف / بوشهر
بخش ملی- پویانمایی
  • تماشاچی / محسن باقری‌دستگردی / شهرکرد
  • یال و کوپال / شیوا صادق‌اسدی / تهران
  • داگبین / آتوسا غفاری / کرج
  • هیچکس / الهام طرقی / نیشابور
  • رویای سپید / فاطمه درینی/ شیراز
  • نقش زندگی / احسان معصوم / قزوین
  • طناب / آ‌ذر منصوری / سنندج
  • آدم خانگی / مرضیه ابرارپایدار / تهران
  • جم شید؛ مرثیه‌ای بر یک اسطوره / معین صمدی / تهران
  • بادسر / امیر‌پویا افضلی‌پور، روح‌الله سعادتمند / تهران
  • عصر وارونه / هادی امیری، رها فرجی / همدان
  • پل / نوید تنظیفیان / اصفهان
  • من / فاطمه بخنوده / تهران
  • والی بال / کاوه سیستانی / شیراز
  • تماشاچی / شیدا غلامرضاکاشی / تهران
  • تریو قجری / محمدرضا مرادی / اراک
  • حلقه گمشده / سیدفرهاد نجفی‌فرد / قزوین
  • رد خون / رضا وجدانی / تهران
  • نو کات / سمیه محمدیان / شهرکرد
  • من تنها نیستم! / امین ملکوتی‌خواه / تهران
  • ۱۸.۱۱۱.۸۱ / سعیده جانی‌خواه / تهران
  • سیاه یا سفید / محمدعلی سلیمانزاده / تهران
  • سبز و صورتی / سپیده اقبالی / تهران
  • کاش یک برادر داشتم / ناهید شمس‌دوست / تهران
  • داش آکل / هاجر مهرانی / تهران
  • دارزا (درخت‌زاد) / ایرج محمدی‌رزینی / تهران
  • یک اشتباه دیجیتالی / حمیدرضا بیات / تهران
  • زندگی رو به پیشرفت / مقداد اخوان / تهران
  • سیب / نداسادات میرمحمدی / ورامین
بخش ملی- تجربی
  • آن شب باران می‌بارید / محمدمهدی باقری / تهران
  • کل به جزء / سیدوحید حسینی‌نامی / تهران
  • گاهی / مصطفی کشاورز / لاهیجان
  • امتداد / مهناز شبانی‌پور / تهران
  • رقص با باد / قاسم شیشه‌گری / تهران
  • چتر خاکستری / محمد پوستین‌دوز / اصفهان
  • کابوس نامه / فرهاد غلامی / تهران
  • لختگی / پرستو علی‌نسب / تهران
  • خیرگی / مهدی تنگستانی / گناوه
  • هراش / آذین حمیدنیا / تربت حیدریه
  • فلَت‌لند / علیرضا کی‌منش، امیر پوستی / تهران
  • میانِ ماندن و رفتن / تورج هیبتی / همدان
  • رادیو / فرشاد عباسی/ شیراز
  • مردگی / سعید افسر / اصفهان
  • جنون/ رها امیرفضلی / تهران
  • نشخوار / مجید فرهنگ‌بافتانی / تهران
  • خلاء / حمید قدرتی / تهران
  • سمفونی شماره ۱۰/ آرش امیری / گناباد
  • زیراب / جابر رمضانی / تهران