آثار منتخب بخش ملی جشنواره ۳۵

آثار منتخب بخش ملی

سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

بخش ملی- پویانمایی

  •  چشم‌انداز خالی / علی زارع قنات‌نوی / شیراز
  •  درون یک چارچوب / جعفر صیادی / زنجان (برگزیده شصت‌و‌یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – اردبیل)
  •  نفت و خون / کاوه سیستانی / شیراز
  •  آلفابت / کیانوش عابدی / تهران
  •  روباه / صادق جوادی / تهران
  •  یکی بود یکی نبود / مهین جواهریان / تهران
  •  بدو رستم بدو / حسین ملایمی / تهران
  •  پالیزار / امیرحسین رحیم‌زاده / کاشان
  •  یین و یانگ / علی علیزاده / تهران
  •  چراغی بیافروز / ارشاد رهبرصبح‌خیز / تهران
  •  پَر / هادی امیری، رها فرجی / همدان
  •  منو ببین! / رضا مهرانفر / تهران
  •  بالزی / سیدمحسن پورمحسنی شکیب / رشت
  •  فصل انگورها / فرزانه قبادی / تهران
  •  دیده بان / نرگس رستمی‌معز / همدان (برگزیده شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – ملایر)
  •  سنگهای سپید / فاطمه حسنی / قم
  •  قطار / جواد مطوری / تهران
  •  قهرمان / کیانوش عابدی / تهران
  •  گرگم و گله می‌ برم / امیرهوشنگ معین / تهران
  •  ماهیگیر و بهار / سیدحسن سلطانی / تهران
  •  سینک / محبوبه کلایی / تهران
بخش ملی- تجربی
  • تراداد/ محدثه تیموری/ اصفهان
  • دخمه/ علیرضا ربیع مقدم/ تهران
  • کپسول/ محمدمهدی رسولی/ تهران
  • زندگی لزج/ محسن مهری دروئی/ قزوین/ برگزیده شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان
  • ترجمه‌ی افول/ محمدجواد عبداله‌زاده/ بوشهر
  • پسر دریا/ عباس جلالی یکتا/ تهران
  • تقدیم به سانسور/ نیما حسندخت/ لاهیجان
  • دو از پنج/ نرگس نیک سیرت/ تهران
  • ارشیا/ پویا هاشمی/ کرج
  • مخلوق/ مهراد شاهی/ تهران
  • وارونگی/ امیرحسین ریاحی/ شهرکرد
  • سینساید یا هیچکس باور نمی‌کنه ولی پلیسا بی‌خودی افتادن دنبال من/ عطا مجابی/ قزوین
  • بالین/ احسان شادمانی/ شیراز/ برگزیده شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان
  • هلی شات/ ایرج کیانیان/ اراک
  • نبودن/ پویا رضی/ تهران
بخش ملی- مستند
  • F55/ ناصر ناصرپور/ خرم آباد
  • داستان عروسکها/ سیدمصطفی فخاری نیری/ یزد
  • اهل آب/ آزاده بی زارگیتی/ تهران
  • جاده‌های برفی/ هایده مرادی/ تهران
  • زندگی روی خاکریز/ حجت طاهری/ نورآباد
  • کُنسِرسیوم/ ضیا حاتمی/ اهواز
  • قارشلق/ رضا غلامی مطلق/ بجنورد
  • پرنده آزادی/ فرهاد بهبهانی/ بهبهان
  • این خانه‌ی تو نیست/ میثم پورجعفری کسمایی/ رضوانشهر
  • داستان فیکا و فیدان/ دلاور دوستانیان/ قزوین/ برگزیده شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان
  • آشنگ/ محمدصادق اسماعیلی/ کرمان/ برگزیده شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان
  • ۳۳۰ سی سی خاطره/ الهام معروفی/ اراک
  • جوکر/ سجاد ایمانی/ نورآباد ممسنی/ برگزیده پنجاه و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان
  • بی سرزمین‌تر از باد/ غلام‌رضا جعفری/ اصفهان
  • بی‌گدار/ علیرضا دهقان/ تهران
  • ضحاک/ محمدعلی هاشم‌پور/ بابل
  • فنس/ ابراهیم فرمانی/ همدان
  • برج رادکان/ حجت حیدری و احسان ملازاده/ مشهد
  • لوتوس/ محمدرضا وطن دوست/ ساری
  • آرزلار آغاجی/ مهدی شاداب و مریم صبوری/ اردبیل
  • لگراند/ علی شاه محمدی/ تهران
  • جام در آفساید/ فرهاد دورودگر/ تهران
  • بهای خون/ مرجان خسروی/ شهرکرد
  • صف سلام/ هادی آفریده/ تهران
  • خواب فرش/ الهام حسامی/ تهران
  • دیده‌بان و بانو/ محمد صفا/ تهران
  • شهر زیبای من/ الهام آقالری/ تهران
  • فرزند/ رضا فخاری/ تهران
بخش ملی- داستانی
  • ۲۰ / بهرنگ میرزایی / تهران
  • S / حامد اصلانی /  تهران
  • آتی / مهدی راوش /  تهران
  • آدم پران / امیررضا جلالیان /  قزوین /  برگزیده شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان
  • ارتکاس / نگین همایونپور / تهران
  • استادیوم / کیوان فهیمی / تهران
  • استخوان / غلامرضا حیدری / تهران
  • افسرده نیستم / محمد ارسلان / اهواز
  • آنسوی دریاچه / عماد خدابخش /  تهران
  • بازگشت / شهریار پورسیدیان /  رشت
  • بایرن مونیخ / نگین امین‌زاده / شیراز / برگزیده پنجاه و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان
  • بچه خور / محمد  کارت / تهران
  • بدل / روناک جعفری / تهران
  • بذار یه امشب بگذره / حامد قاسمی / تهران
  • برادر / نوشین معراجی / تهران
  • برف تابستان / امین چادگانی / تهران
  • برودت تابستان / مهران کلنگ دار / اهواز
  • بقای اصلح / سینا قنادان / تهران
  • بی سیم / مجید کلانتر , سامان صالحی / تهران
  • بین ما / مرتضی خانجانی / اصفهان / برگزیده پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان
  • پاپ کرن / میلاد فرج‌اللهی / تهران
  • پرواز ماهی‌ها / محمد توریوریان /  سنندج
  • پسرم مرده / سالار نسبی طهرانی / تهران
  •  پوست خرس / محمدمهدی باقری / تهران
  • پیاده / شکوفا کریمی / تهران
  • تاخیر / علی عسگری / تهران
  • تاول / مرتضی شمس / تهران
  • تشریح / سیاوش شهابی / تهران
  • تکلیف / علی خوشدونی / تهران
  • تلخ / مجید اسماعیلی / تهران
  • تلقین / اشکان خیل‌نژاد / تهران
  • تله / شیرین اخلاصی / تهران
  • تنفس / فرشید ایوبی‌نژاد / تهران
  • تو هنوز اینجایی / کتایون پَرمَر , محمد روحبخش / تهران
  • توت / تیمور قادری / کامیاران
  • تیری در تاریکی / علی عرفان فرهادی / همدان
  • ثبوت / مصطفی سلیمانی / تهران
  • جشن / بهنام عابدی / تهران
  • چشم آبی / امین صامتی / تهران
  • چندش / رضا نجاتی / تهران
  • خانه‌ی عروسک / سلیمان ابراهیمی / تهران
  • دام / داریوش غذبانی / تهران
  • دایان / فرود عوض‌پور / تهران
  • در بِین / علی‌یار راستی / تهران
  • در پرسپکتیو / عرشیا زینعلی / تالش
  • در موقعیت ۶ B/ رضا علائی / بانه
  • دریا موج موج می‌لرزد / امیر غلامی / سنندج
  • دریای تلخ / فاطمه احمدی / شیراز
  • دزدانه / مهران امیرحسینی / تهران
  • دگردیسی / سالار شریفی / تهران
  • دم عید / میلاد محمدی / قم
  • ده صبح / علی ثابت قدم مقدم / تهران
  • ذبح / سامان حسین‌پور و آکو زند کریمی / سنندج
  • روح القُدس / محمد کریم‌پور و امیراحمد قزوینی / یزد
  • رِوِرانس / سوگل رضوانی دهاقانی / تهران
  • زروان / ندا چترآبنوس / کرج
  • زیستن / پیام شادنیا / تهران
  • ساکنین طبقه آخر / امیر جلالی / یزد
  • سبز کبود / فروزان جلالی / تهران
  • سرسام / سیدوحید حسینی نامی , نوید نامی / تهران
  • سرلاک / مهرداد حسنی / رفسنجان
  • سزارین / امید وفایی / ملایر
  • سکون / مهدی برجیان / تهران
  • سیندرلا / مهدی آقاجانی ‌/ تهران
  • شاه رخ /‌ یاسر خیّر / ساری
  • شرعی / داریوش شهبازی / ملایر
  • شکستگی / شهرام خطی / تهران
  • شهربازی / کاوه مظاهری / تهران
  • شهرک خصوصی / حمید باب‌الحوائجی / تهران
  • شهروند / مهدی مختاری / تهران
  • شور، شوق، و اندکی شیدایی / آرش دهقان شاد و ژینوس پدرام  / تهران
  • طاغی / کوروش عسگری / تهران
  • عافیت / حمیدرضا وفاخواه / اصفهان
  • عروس دریایی / مهدی بوستانی شهربابکی / کرمان
  • عروسک / علی دلکاری / تبریز
  • فنگ شویی وارونه / زیور حجتی / اصفهان / برگزیده شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان
  • فیبولا / داود رضائی / تهران
  • قاشق خالی / دهقان محمدی / تهران
  • قرار / امید شمس / کرج
  • کارما / عرشیا زینعلی / تالش
  • کاور / وحید الوندی‌فر / همدان / برگزیده شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان
  • کدر / ابوذر پاک‌نژاد / تهران
  • کروکودیل / ایمان خشنودی / تهران
  • کلنجار / احسان فولادی‌فرد / تهران
  • کوهریگ/علی زمانی عصمتی/ تهران
  • گاو آمریکایی / فاطمه طوسی / آبادان
  • گربه خیس / محمد داودی / مشهد
  • گسل / سهیل امیرشریفی / تهران
  • گواهی / محمدرضا مجد / تهران
  • گورستان خیس / مریم یاوری / تهران
  • گوش سیاه / بهزاد آزادی / تهران
  • گوشه‌ها و زاویه‌ها / مجتبی حیدری , جبار اوجاقلو / زنجان
  • لال / آرین لطفعلیان / تهران
  • مادر / ماریا ماوتی / تهران
  • ماه سرخ / نازیلا رجاییه / تهران
  • مثل بچه آدم / آرین وزیردفتری / تهران
  • مثلا فیصل / امیررضا زرین‌بخش / تهران
  • ملاقات خصوصی / فرهاد غریبی کلاله / تهران
  • موج کوتاه / محمد اسماعیلی / تهران
  • میدان بن بست / آرش شفیعی رئوف / تهران
  • نرمش / شاهین علیخانپور / اصفهان / برگزیده پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان
  • نقش / فرنوش صمدی / تهران
  • هدیه / سحر ستوده / تهران
  • هدیه‌ای برای یک روز غم‌انگیز / بهزاد خداویسی / تهران
  • همه آن چیزها / شهرام میراب‌اقدم / تهران
  • ورم / اصغر لایی / کرمانشاه
  • یک حلقه معمولی / نوا رضوانی / تهران
  • یک شب / آیدا علی‌مددی / تهران