آثار منتخب بخش بین الملل جشنواره ۳۵

آثار منتخب بخش بین الملل

سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

بخش ملی- داستانی

  1. پانزده/ سامح علا/ مصر
  2. خال دروغین/ ریما سنگوپتا/ هند
  3. یک شب آرام/ چیو یانگ/ چین
  4. اسکله/ استفانی کولک/ هلند
  5. آریا/ میرسینی اریستیدو/ قبرس
  6. وحشی/ جرمی کومته/ کانادا
  7. یوور/ ادیسون سانچز/ کلمبیا
  8. همه‌ی این موجودات/ چارلز ویلیامز/ استرالیا
  9. حریف/ دیمیتریو الورز/ اسپانیا
  10. شیطان/ کارلوس تاپیا/ سوییس
  11. ماموریت تلفنی/ لنار کامالوف/ روسیه
  12. سه روز آگوست/ مدلی لنه/ استونی
  13. سِده/ ربکا رومل/ استونی
  14. پادشاه سوم/ کریستف اولیور استرانک/ آلمان
  15. مادرانه/ آلوارو گاگو/ اسپانیا
  16. ابر انبوه/ وانگ چوئک¬مان/ هونگ کونگ
  17. چوپان خوب/ ایوار انولت/ استونی
  18. قضاوت/ ریموند ریبی گوتیرز/ فیلیپین
  19. یک رقص صامت/ جیم یو‌را/ کره‌ی جنوبی
  20. باشگاه فوتبال نفتا/ یووس پیات/ تونس
  21. مخروبه/ جولیو او راموس/ آمریکا
  22. سوسک ته خیابان/ خوان ویوس لوزانو/ اسپانیا
  23. آلپ جادویی/ مارکو اسکوتوزی‌ آندریا بروسا/ فرانسه
  24. بکر/ یوهانس باخمن/ سوییس
  25. موج/ بنجامین کلیری‌ تی.جی او گردی پیتون/ ایرلند

بخش ملی- انیمیشن

  1. عصر/ لوییس باگال/ ایرلند
  2. ضروری/ ژوان تریلارد/ بلژیک
  3. ۵ یورو/ سرگه الیساده/ فرانسه
  4. توقیف/ نیکو بونولومو/ ایتالیا
  5. ریل‌گذاری/ شونساکو هایاشی/ ژاپن
  6. مدار/ دلیا هس/ سوییس
  7. سگ سیاه/ جاشوآ تات‌هیل/ آمریکا
  8. داستان ارواح/ آلزبتا گوبه‌لووا /جمهوری چک
  9. مسافران/ موپا/ئفرانسه
  10. مری و هفت کوتوله/ ریهو اونت/ استونی
  11. سرزمین سفید/ ایرا الشانسکی/ روسیه
  12. مرگ، پدر و پسر/ وینسنت پارانود/ فرانسه
  13. پدربزرگ شیرماهی/ لوکریس آندریا/ فرانسه
  14. نفرین‌هایت را بشمار/ لورنه یاوو/ بلژیک
  15. بیرون/ آن کاستالدو/ فرانسه
  16. آگورو/ دیوید دوتل‌واسکو سا/ پرتقال
  17. ۳۲ آر بیت/ ویکتور اوروزکو رامیرز/ مکزیک‌آلمان
  18. تعطیلات/ ترور جیمنز/ آمریکا
  19. جزیره/ روری بایرن/ ایرلند
  20. جایی که گذشته در آن زندگی می‌کند/ لی میونگ‌جی/ کره
  21. میوه‌ی ابر/ کاترینا کارهانکو وا/ جمهوری چک

بخش ملی- تجربی

  1. برای استراحت/ شینیس ایزوبه/ ژاپن
  2. مانع/ ریستو‌پکا بلام/ فنلاند
  3. خاطرات بخش آلمانی جنوب‌غربی آفریقا / کریستین زیپفل/ آلمان
  4. نهایت کیمیا/ استیسی استیرز/ آمریکا
  5. راه آسمانی/ ایلاریا دی کارلو/ آلمان
  6. سرودهای مسکویی/ دیمیتری ونکوف/ روسیه
  7. ایکو مانیه‌وا / آیزاک رویز گاستلوم/ مکزیک
  8. محکوم به مرگ/ فرانچسکو روسو/ استونی

بخش ملی- مستند

  1. بازگشت/ پانگ‌چوان هوآنگ/ فرانسه
  2. عشق من، دوست من/ آندریانو والریو/ فرانسه
  3. مادر و کودک/ میا مولارکی/ ایرلند
  4. ایستگاه‌ها/ جولین هوگر/ فرانسه
  5. زیرزمین/ نایرا سانز فوئنتس/ اسپانیا
  6. دنیای لوکاس/ توماس هیرگوروم/ فرانسه
  7. خاطرات/ ماکی ساتاکه/ ژاپن
  8. و تابستان چه می‌گوید/ پایال کاپادیا/ هند
  9. دهان آتشین/ لوسیانو پرز فرناندز/ برزیل
  10. ادیث+ادی / لورا چکو وی / آمریکا
  11. قاره‌ی هشتم/ یورگوس/ یونان
  12. ۹۰ ثانیه در کره‌ی شمالی/ رانکو پاکوویچ/ هلند
  13. چهره‌ی کارلوتا/ ولنتین ریدل‌ فردریک شولد/ آلمان

سی‌و‌پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به منظور شناسایی و معرفی برترین آثار کوتاه در سطح ملی و بین‌المللی و  همچنین ایجاد رقابت سازنده بین فیلم‌سازان از ۱۸ تا ۲۲ آبان۹۷ برگزار خواهد شد.